Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes/Vaterás anyukák!...

Teszveszes/Vaterás anyukák! Hogy lehet képeket beilleszteni az áru leírásába? Gyerekeim kinőtt ruháit árulnám csomagokban, de abba a 8 képbe, amit lehet, nehéz jól fényképezni és látom, másnál a szövegben is vannak képek.

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Vaterán teszveszen árulnak aukciós sablont, keress rá, azt kell venni, 100 Ft és kapsz egy leírást, hogy tudsz képet beilleszteni szöveg közé!
2012. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Feltöltöd a képet ide: [link]

Majd a kapsz egy "URL" címet, amelyen a kép elérhető.

A termékleírásnál a legutolsó kis ikonra (Kép beszúrása/szerkesztése) kattints. A legelső sorba másold be az URL-t (mást nem szükséges megadni, de lehet), ennyi. :D

Ha nem érthető valami, akkor kérdezz!

2012. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor próbálkozom, ha nem sikerülne, írok!
2012. júl. 27. 08:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Csinálsz a gépeden egy word dokumentumot, ebben leírod a hirdetés szövegét és ide beszúrod még azokat a képeket amiket szeretnél.

Majd a hirdetésnél abba az ablakba ahova a hirdetési szöveget kell írni, egyszerűen bekopizod az egész wold-ot képekkel együtt.

Én egyszer csináltam ilyet, elég régen, nem tudom, hogy még most is működik e így, de próbáld ki, nem bonyolult egyáltalán.

2012. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Jó lenne, ha a word-ös működne, sajna nálam nem. Csak a szöveget másolja be a képeket nem :(
2012. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Kipróbáltam, de már tényleg nem megy így wordként:(

2012. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült? (2.-ik vok)
2012. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,sikerült a képfeltöltéssel, van vele meló, de hátha sikeresebb lesz a dolog!

Köszi még egyszer!

2012. júl. 29. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!