Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befolyásolják a lottó ötöst?

Befolyásolják a lottó ötöst?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:19
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy megkennek valakit ( valakiket), és valóban csalás történik.


Majd tegyük fel, hogy ugyanez az ember eladja a sztorit a sajtónak ( vagy politikai/gazdasági ellenfeleknek, stb. mindegy) jóval több pénzért( ebből a pénzből elrepül a Bahamákra, és vissza sem néz, vagy átoperáltatja magát:)).


Szerinted miért nem történt hosszú idő óta a fenti eset, ha mindenki megvehető/megvesztegethető jó pénzért?


Lassan már egy film forgatókönyve kerekedik ki ebből a témából:)

2012. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nekem valaki tényleg megadhatná a választ, hogy Magyarországon a "lottó" teljesen korrupt és lehetetlen főnyereményt nyerni vagy lehet csak próbálkozni kell.

Mert én elég mélyen hittem/hiszek nem is tudom ebben a "lehetőségben" nagy összegeket fektettem már be de ha biztosra tudnám hogy esélytelen leélnék az önkéntes adózással.

egy kis érdekesség.:

[link]

hasonló a bulgár esethez.:

[link]

2012. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!