Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befolyásolják a lottó ötöst?

Befolyásolják a lottó ötöst?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
nincs rá semmi bizonyítékom, de szerintem igen
2012. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

--már a régi rómaiak is tudták , hogy cinkelt" kártyával ,

hamis kockákkal könnyebb nyerni . . .


--az emberi természet azóta sem változott , csak a technika...

igenis , a csalás ma is kivitelezhető . de itt azonnal fölmerül

egy kérdés : csalhat e az állam ? --mivel a szerencsejáték állami

monopólium . ..természetesen ezt mindenki képzelőerejére bÍzom...


//magánvéleményem : amikor kis hazánkban óriási" nyeremények

vannak , a nyertes , vagy nyertes kollektÍvák igen sikeresen megőrzik inkognitójukat...

--pedig és pláne Magyarországon mindenki mindent tud a másikról,

a szomszédjáról , a munkatársáról és a szexpartnereiről. a nagy

nyeremények tulajdonosai azonban nem derülnek kis ici-pici

hazánkban...


Nekem ez a furi....

2012. jún. 15. 13:35
 3/42 anonim ***** válasza:

A lottóban nem lehet csalni, már sok elmélet született, de mind hamisnak bizonyult.

A nyertesek ismeretlenségéről pedig, te kiállnál a nyilvánosság elé, hogy milliárdos lettél?

2012. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a kiálnék dolgot..Érdekes Amerikában 2 percel a húzás elött zárják le a terminálokat,itt meg nállunk órákkal ezelött..roppant érdekes..Bulgáriában volt tavaly, hogy egymás utáni héten kétszer ugyanazokat a számokat húzták ki. Na ilyen nincsen. matematikailag 0 az esély. de biztosan elromlott a "csalógép".
2012. jún. 15. 14:17
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Minden számkombinációnak ugyanakkora esélye van, ezért lehetett kétszer egymás után kihúzni ugyanazokat, bár a sorrend akkor is más volt, én is ismerem azt az esetet.


Amúgy, ha nem vagy nyitott a válaszokra, mi a fenének teszel fel kérdést? Keress vissza a régebbi kérdések között, ott volt olyan válaszoló, aki ismer lottóötös nyertest. Nekem egy gyerekkori osztálytársamék nyertek, igaz, csak négyest.

2012. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
76%
1-es vagyok. A bulgár esetet én írtam a kédezőnek priviben. csak hogy az igazság ne szenvedjen csorbát
2012. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Mióta nem változott horrorisztikusan a kisebb nyeremények összege? Miért csak a telitalálatosoké növekedik? Azon csodálkozom, hogy az emberek még mindig reménykednek abban hogy eltalálják azt a bűvös ötöst. Kiállok a véleményem mellett. Talán az is egy módja annak hogy kizsigereljék a szegény Fortuna kedvelő emberek jóhiszemüségét, hogy nem emelik a kisebb nyeremények összegét...
2012. jún. 15. 14:43
 8/42 A kérdező kommentje:
Szerencsejáték is úgy van szerkesztve, hogy a szervező nyer -gondolom a befolyt összeg 6o-7o %-át - ezért közömbös számára, hogy ki nyerte a maradékot. Azonban az elgondolkodtató, hogy a mai technikai világban percek alatt megtalálják a nyertes szelvényt, akkor ezen módszerrel meglehet határozni azokat a számokat is amik nem nyerhetnek, igy lehet fokozni a heti halmozódást és darabszám növelését.
2012. jún. 15. 14:47
 9/42 anonim ***** válasza:

A nyeremények összegét (igazából a nyereményalap elosztásának mértékét) a szerencsejáték-törvény határozza meg, nézz utána, mielőtt további agymenést írsz.


Ha nem hiszel benne, akkor ne játssz, és kész.


Miért küldöd el mindig privátban a kérdés linkjét?

2012. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Biztosan nem befolyásolják, egész egyszerűen mert nincs rá szükség. Hetente több pénz folyik be a szelvényekből, mint amennyit két-háromhavonta kifizetnek az öttalálatosnak.


De várom az elméletedet hogy szerinted hogyan csalnak vele...

2012. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!