Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti eladnátok itt vidéken,...

Ti eladnátok itt vidéken, vagy várjam meg Pestet?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónap múlva felmegyek Pestre. Van pár aranynyakláncom és fülbevalóm, amiket eladnék. (Vaterázni nem akarok, és aranyat nem hordok, kb. 2-5 éve állnak itthon feleslegesen)


Megvárjam amíg Pestre felutazom mert ahogy nézegettem az oldalakat, (törtarany-felvásárlóknál) többet adnak a törtaranyért mint itt vidéken az ékszerészek/zaciban.


[link]

ez itt kapásból 6800, míg ma ékszerésznél 5400-5500 volt a törtarany grammja... várjak Pestig szerintetek?


2012. jún. 7. 15:04
 1/3 anonim válasza:
szerintem többet kapnál érte, ha ékszerként és nem tört aranyként adnád el. Tegyél fel expressz.hu-n hirdetést, vagy facebook-on oszd meg. ha máshogy nem tudod eladni, akkor 3 hónap múlva hozhatod pestre.
2012. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire kell a pénz?
2012. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is megpróbálnám a vaterát, minimum a dupláját megkapod, mint ha eladnád törtaranyként az ékszereket.

Ha nem akarsz nagy kötöttséget, rakd fel expresszre.

Ott nincs "közvetítői díj", nem kell a licitálókkal veszekedni, és azt is megadhatod hol lehet átvenni.

Jobb mint ha ülnél a babérjaidon 3 hónapig :)

2012. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!