Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyat lehet hogy meg volt az...

Hellosztok kérdése:

Olyat lehet hogy meg volt az átt vételi el ismervény és után még az eladó visza mondja?

Figyelt kérdés
van 1 ddr2 ramom tegnap leadtam az egyik pc boltba debrecenbe és meg volt az átt vételi el ismervény azt mondták hogy bevizsgálják ma vagy holnap mehetek és kifizetik ha jo és közbe én kaptam most jobb ajánlatokat érte. olyat csinálhatok hogy be megyek ozt azt mondom bocs még se adom mert kaptam jobb ajánlatott???
2012. márc. 6. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell azt mondani,hogy kaptál jobb ajánlatot.Csak bemész,és azt mondod,hogy meggondoltad magad,nem akarod eladni.Visszaadják.
2012. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. márc. 6. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesek. De ha megtörtént az adásvétel azzal a kitétellel, hogy ma fizetnek, akkor fizetnek, és az övék. Vissza is adhatják, de mondhatják, hogy kártalanítsd őket, mert hiába vizsgálták így meg. Mondjuk piti tétel, szerintem nem fognak szórakozni vele...
2012. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!