Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek nem hiányoznak a...

Nektek nem hiányoznak a családis, gyes-es kérdések?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem lehetne moderálni a mikor lesz már és hasonló kérdéseket? Mert ilyenkor hónap elején ezzel van tele az összes fórum, és engem nagyon zavarnak, ha nem kattintok rájuk, akkor is :(
2012. márc. 1. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez az az oldal, ahol "megkérdezheted, amit máshol nem mertél."

Nem kötelező látogatnod.

2012. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy ülést megérne, hogy miért zavar ez téged.
2012. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

És már annyira hiányzik hogy kérdést írtál ki róla? Várod hogy beleköthess a kérdezőbe?


Egyébként volt egyik nap ha jól emlékszem 2 kérdés is, mert valahol az volt írva hogy csak 5-én lesz, de kiderült hogy elírás, megjön számlára 2-án.


Engem amúgy nem zavar, megértem ha valaki nagyon várja.

2012. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én csak sajnálni tudom, akinek esetleg csak ez a reménye van, hogy itt kérdezen. Van aki nagyon várja. Ha nem tetszik át kell rajta nézni.
2012. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A mai napra ez a legégetöbb gondod?
2012. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
huh, de nagyon... :) most miért nincs tele az egész gyakori vele? majd jön egyébként
2012. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
44%

Én is elhiszem és megértem hogy sokan nagyon várják, de attól hamarabb vagy többet kapnak, hogy minden áldott hónapban felteszik itt tucatnyian ugyanazt a kérdést? Mert ha több jön így akkor én is kiírom vagy 3x.

De ha se hamarabb se több pénzt nem kapnak, akkor totál felesleges.

2012. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Én is nagyon unom. Minden hónap végén az van, hogy minden 2. kérdés erről szól. Attól, hogy itt 50* megkérdezik, még se több nem lesz, sem pedig a számlán nem lesz előbb.
2012. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
71%

Szerintem is vicces, hogy nem lehet megérteni, hogy minden hó második munkanapján történik.


De ez az oldal nem azért van, hogy téged szórakoztasson, hanem hogy aki akar kérdezzen.


Az már régen rossz, ha téged ez szórakoztat, ez a kikapcsolódásod, a hobbid.

2012. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

látom többen értik, mire céloztam

2012. márc. 1. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!