Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon hiányoznak azok az...

Nagyon hiányoznak azok az idők, amikor még kicsi volt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 éves, most kezdte a sulit. Nagyon hiányzik az az idő, amikor még kicsi volt. Rossz, hogy már úgy játszunk, mint mikor kicsi volt, kezd felnőni. Újabb babát biztosan nem fogunk vállalni, kicsim irtózik a tesó-gondolattól, a párommal sem szeretnénk másik gyereket. Testvérem kisgyerekével szoktam játszani, de az nem ugyanaz. Olyan rossz érzés, nem tudom mit csinálhatnék.
2010. okt. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog visszatérni. Ha nem akartok gyereket, akkor legfejlebb az emlékezés marad.


Magánvélemény:

Elég szörnyű, ha egy kisgyerek "irtózik" a tesó-gondolattól. Az pedig még inkább, hogy az ő véleménye látszólag fontosabb, legalábbis az említési sorrended tekintve, mint a férjedé.

2010. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A férjem sem szeretne, ezt már eldöntöttük amikor megszületett kicsim. Férjemnek 3, nekem 1 testvérem volt, s mind a ketten rossz tapasztalatokkal vagyunk, ezért nem akarunk még egy gyereket.
2010. okt. 8. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mást nem tudsz csinálni csak azt hogy elfogadod hogy nő a gyerek és telik az idő...

Egyébként nem lehet hogy belül mégis csak másik babára vágysz, azért hiányolod a fiad kis korát???

2010. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Ha valóban annyira hiányozna,próbálkoznál(minden áron meggyőzni a párodat),hogy még 1 gyerek legyen...nem rosszból írom,nálunk 16 év van a gyerekek között.Nem azért,mert valaki nem akarta,hanem mert így alakult...a kicsi 2 éves,már most újra babáznék...és remélem jövőre fogunk is.Az irtózás kifejezés számomra is furcsa.Én a pókoktól irtózom,meg a szörnyűségektől...
2010. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!