Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van abban az esetben, ha...

Mi van abban az esetben, ha nem találom azt a családis papírt, amit mostanában küldtek ki?

Figyelt kérdés

Arra sem emlékszem honnan jött, oep vagy mák? M akartam beírni a tgyásom és nem találom. Mellesleg azt sem tudom, hogy írjam be a tgyást, mivel más összeget kapok 30 és mást 31 napos hónapban. :(

Menjek oephez vagy mákhoz és akkor kapok másik papírt?

Köszönöm a válaszokat.


2009. okt. 27. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az oep küldte és a családi összegét kell beírni, ami minden hónapban fix. Hívd fel őket és kérj újat, mert ha nem küldöd vissza, elég kemény szankciókkal riogattak a tájékoztató részben!
2009. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igen a családi részét már beírtam, az volt az 1-es pont, de a 2-esbe is kellett írni valamit. Mivel én nem gyedet kapok, hanem tgyást, így megkérdeztünk egy könyvelőt... na azóta nincs meg a papír. :(
2009. okt. 27. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmész az oep oldalára, és letöltöd, majd kinyomtatod:-)
2009. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!