Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben hogy fizessek a...

Ilyen esetben hogy fizessek a Vaterának? Mi van, ha nem fizetek határidőre?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy levelet a Vaterától, hogy 1 nap múlva lejár a fizetési határidő (pitiáner 200 forintos tételről van szó), valami jutalék lehet, már nem nagyon emlékszem.

Mondjuk jókor írnak, szerintem több értelme lenne, ha egy héttel előbb küldenének emlékeztetőt, de oké, én is jobban figyelhettem volna.

Nos, az a gond, hogy az a számlaszám, ami hozzá van rendelve a fiókomhoz, már megszűnt. Illetve az új számlámon sincs most éppen pénz, majd pénteken lesz, addig nem. Tudom ezt az új számlámról is rendezni? És mi van akkor, ha csak pénteken utalom át? És ha nem tudom az új számláról rendezni, akkor mit kell tennem?



2012. febr. 29. 12:16
 1/10 anonim válasza:
Mindenképpen fizesd be! Én 500 Ft-ot halogattam, hogy majd befizetem.. Most már 3800 Ft-os csekk jött vmi Creditforte Kft.-től és muszáj befizetnem, különben rám küldik a végrehajtót.
2012. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És péntek még nem késő? Holnap még csak csütörtök van, de pénteken jön pénz a számlámra.

És lehet ezt az új számlámról is utalni? Mivel ugyebár a régi már nem létezik, de regisztrációkor még azt adtam meg.

2012. febr. 29. 15:10
 3/10 anonim válasza:
Elárulom.Nekem be kellett volna fizetnem 1000Ft-ot.Rá 1 hónapra jött egy csekk 5800Ft-ról hogy ha nem fizetem be két napon belül bíróságra viszik.Az 5800-ból 3800 volt az hogy valami kis irodista megírta a csekket....Szerintem ne halogasd ha nem akarsz ugy járni mint én.És még csak nem is sikerült eladnom semmit...
2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor a másik számlaszámról lehet? Látni fogják, hogy azt én azért utalom, mert tartozásom van? Mármint hogy jelezzem, hogy ez ehhez és ehhez a felhasználóhoz tartozik?
2012. márc. 1. 06:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem a vaterát kérdezed?

Az emberek miért nem a legkézenfekvőbb dolgot csinálják?

"Mi a fennéért kell körbeutazni a Földet, hogy eljuss a szomszédba?"

2012. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, csak nem írtak még vissza, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt, hátha valaki tudja.

Amúgy mindegy, befizettem, igaz, pár nap késéssel, ezért csak nem küldenek verőlegényeket.

2012. márc. 5. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem eszik olyan forrón azt. Ne aggódj. Én is kaptam már felszólítást és befizettem az alap tartozást. Pedig már ott is behajtással fenyegettek. De csak az alap tartozást kellett befizetni plusz a kamatokat.
2012. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SZÓVAL EZ MOST EGY FELHÍVÁS!!

Ha jön egy felszólítás, hogy behajtják a pénzt és már az emelt díjas csekk jön akkor még mindig befizetheted az alap tartozást teljesen. Csak jelezned kell a behajtó cégnek is, hogy ne zaklassanak, mert te már befizetted a pénzt csak ők elkéstek a behajtássa. :D

2012. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ÉS a vaterának kell fizetni nem a behajtóknak, mert nekik a teljes csekket kellene.
2012. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Á, értem, köszönöm :) Befizettem a másik számlámról, pár nap csúszással ugyan, de akkor remélem ebből nem lesz gond. Azt írták az értesítőbe, hogy lekönyvelték a befizetett összeget, szóval remélem nem fog már senki problémázni rajta.
2012. márc. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!