Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miböl fizezüss ki a villanyszá...

Miböl fizezüss ki a villanyszámlát?

Figyelt kérdés
2en élünk és dolgozunk de csak Márciustól-Decemberig.Eddig simán megoldottuk a dolgokat mert elég volt a pénz a kimaradt 3 hónapra megélhetésre (ez a spórolt pénz amit mikor dolgoztunk félre tettünk) és mikor elmentünk dolgozni simán kifizettük az elmaradt számlákat.De most nem tudjuk mert 2hónap után lekapcsolnak mindent és a villanyszámlára már küldtek 2x papírt hogy 8napon belül fizessük be de egyszerűen nem tudjuk mert Március 5.ig 60.000Ftból kellene megélnünk is így ha kifizetjük a villanyt akkor meg kajára nem marad.Miből tudnánk 25.000Ftot előteremteni?

2012. jan. 29. 16:47
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam a címet mert siettem

Miből fizessük ki a villanyszámlát?

2012. jan. 29. 16:48
 2/31 anonim ***** válasza:
29%
menj melózni a tescoba
2012. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérjetek részletfizetést!

Minél előbb keressetek melót mert leszerelik az órát, ráadásul a házra is terhelhetik!

2012. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Sajnos bent voltunk de csak akkor adják meg ha a felét kifizetem.Ami nem lenne sok csak ha azt fizetjük ki (12.500Ft) akkor kajára nem maradna.És igy is 2hónapra adják meg a maradékot 6250Ftra ami meg nem nagy segítség sajnos:(
2012. jan. 29. 16:54
 5/31 tetro ***** válasza:

Decembertől márciusig hogy-hogy nem éltek? Téli álmot alszotok vagy mi? :D

Miért nem dolgoztok semmit négy hónapon át?

2012. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"Decembertől márciusig hogy-hogy nem éltek? Téli álmot alszotok vagy mi? :D

Miért nem dolgoztok semmit négy hónapon át?"

Szerintem a január-február az csak két hónap, de a kérdésed jogos, mi a francért nem dolgoztok akkor is?!

2012. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 tetro ***** válasza:
igen, ha dec 31től márc 1ig számoljuk. de az én értelmezésem szerint ebben a december és a március is benne van. különben azt mondaná az ember, hogy január-februárban.
2012. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mivel kertészetünk van igy télre mindig le kell állni.De amúgy voltunk már ezer helyen és sehova nem vettek fel még a Tescoba.Auchanba se.És eddig mindig megtudtuk oldani mert márciusban amint neki álltunk dolgozni azonnal fizettük a tartozást és az aktuális számlákat is (megjegyzem hogy mióta itt lakunk 6éve 1x sem kapcsoltak le semmilyen szolgáltatást)
2012. jan. 29. 17:22
 9/31 nem dávid válasza:
48%
használjatok addig gyertyát
2012. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Mondok valami okosat!

Férjem tetőfedő, tavasztól őszig dolgozik, télen néha sakkozni kell a számlákkal. Soha ne ugyanazzal maradjatok le.

Kaján mindíg lehet spórolni. Mi hárman vagyunk, hat kenyeret eszünk átlagban egy hónapban. Ha kell háromra tudjuk csökkenteni. Zsíros kenyér, pirítós.

Volt hogy egész hónapban rántottlevest ettünk. Hol kenyérrel, hol tojással, hol krumplival. Mikor mi volt.

2012. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!