Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nincs munkahelyem (bejelent...

Ha nincs munkahelyem (bejelentett már jóideje nincs), egyedülálló vagyok, akkor van bármi segély amit ideiglenesen kaphatok?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem vettem fel segélyt semmijet. Amikor elvesztettem a munkám akkor sem. túl későn jutott eszembe, hogy esetleg munkanélkülit felvehetnék, így azt sem. Viszont azt látom, hogy valahogy megélnek a nyomrotelepeken, gondoltam ideiglenesen csak van valami amit esetleg valamilyen jogcímen felvehetnék. Vagy ehhez mindenképpen gyerek kell?
2012. jan. 25. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Regisztrálj a munkanélküli központba. Ha egy évig nem kapsz munkát, akkor kapsz tőlük (kapaszkodjmeg) 28.500 forintot aktív korúak ellátása címen. És nálunk (Pécs) jogosult vagy egy év után nyugdíjas bérlet használatára is. Egy évig halj éhen nyugodtan, mert lesz*rnak. Bocs, még azt se. Én fél éve keresek munkát, ha anyum nem lenne, szerintem híd alatt lennék.
2012. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha rézbőrű vagy, akkor bármennyit kaphatsz, ha rendes becsületes magyar ember,akkor egy vasat se.


Abszurdisztán ez, én mondom nektek.

2012. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Zolikám, ezt honnan veszed? Mutasd már meg nekem azt a rendeletet, ami alapján te azt gondolod, hogy a cigányok másként jogosultak segélyre! Nem szivesen ábrándítalak ki, mert biztosan jó rasszistának lenni, de pont ugyanannyit és pont ugyanolyan jogcímen kapják, mint bárki más.
2012. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Mindegy milyen a bőröd ők se kapnak többet. A gyerek után kapnak pár fillért a többit lopásból pótolják ha kifutsz a lehetőségekből te is ezt teszed nem halsz éhen feltett kézzel.
2012. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

23:32, én csak azt látom, hogy szociális alapon remekül lehúzzák az államot (segílyke + tankönyvtámogatás + étkeztetési + családi pótlék + joker-támogatás), és többet visznek haza mint a napi 25 órát güriző kétkezi munkás. Ha pedig, teszem azt, én mennék be a munkaügyi hivatalba, hogy ez meg ez van, és jogosult vagyok-e valamiféle segélyre, már a portán körberöhögnek.


De azért naccizzál csak bátran, ez mindenkinek nagyon megy. Költözz hozzájuk!

2012. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

5- ös el teljesen egyet értek.


Hiába próbáltam mindet,semmi anyagi segítség,se munkát nem tudnak ajánlani, de azt elvárja a kibacott munkanélküli ,hogy járjak be pecsételgetni...átiskolázni se iskoláznak mert csak azokkal teszik meg akinek 8 ált-a van! Én meg nem tudok a szakmámmal elhelyezkedni mert nem vesznek fel sehova se!


Én is észrevettem,hogy az etnikum kap miden honnan támogatást de a magyar ember ott dögölhet meg ahol van!

2012. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

5- ös el teljesen egyet értek.


5-ösd aki magával ért egyet már bocs ha nem tudsz elhelyezkedni azt jelenti valami kényelmes hasznavehetetlen szar szakmát tanultál a te bajod mond hova helyezik a nálad képzetlen embereket dolgozni 1 példát mondj.

2012. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Erről beszélek. És rengeteg barátom/ismerősöm van, akinek hasonlóak a tapasztalatai (legalábbis itt Miskolcon). Nem ötszázezer nettós állást akarnak magántitkárnővel, hivatali autóval, csak szeretnének élni még egy kicsikét. Kenyeret, tejet szeretnének venni, a rezsit szeretnék kifizetni, nem az X-fucktorba küldik az emeltdíjas SMSeket. És nemhogy erre képtelen a munkaügyi központ, hanem segíteni se hajlandó rajtuk. Azokon, akik szeretnének is dolgozni, és alkalmasak is rá. Persze mindegyikük RÁSZISTÁ meg náci meg fasiszta meg masiniszta, meg hejhitler.


Az élet meg, ugyebár, szép.

2012. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

a HATOS nem magával ért egyet hanem az ÖTÖSSEL, ugyanis, a válasz alatt vannak a sorszámok.

-am lókukit sem kapsz-

2012. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Én is egyetértek Mesterséges Zolival,ez így van.Én kb ugyanabban a szituban vagyok mint te kérdező,kaptam 1*-i 5000 ft-ot!Úgy hogy kitöltettek velem egy halom irományt,alá kellett íratni 2 idegen személlyel is(:D),és ennyi.Még a tb-t se fizetik,a munkaügyibe meg egy bunkó pa.raszt okoskodó pö.csfej ült osztotta az észt,az előttem lévő manus is a.ny.á.z.v.a jött ki.Egyszerűen ez undorító!A kínaiakra meg b.sz.n.a.k akiknél bejelentés nélkül dolgoztam.
2012. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!