Hogy keressek pénzt?

Figyelt kérdés
Nos, 14 éves átlag gyerek, és 0063,60€uró-ra gyüjtök.Hogy tudnák gyüjteni rá?
2012. jan. 4. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

He...?


Inkább tanulj, egyrészt az a dolgod, másrészt meg akkor legalább megtanulnád, hogy az helyesen "tudnék", és nem néznének hülyének miatta.

2012. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, hát ez komoly kérdés volt, nem kell bántani! :)))


A szüleidet kérd meg, hogy regisztráljanak be a vaterán, vagy teszveszen, és az ő segítségükkel add el a megunt, kinőtt ruháidat, játékaidat...stb. Csak szülői hozzájárulással használhatod a piactereket.

2012. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló:Mindenki ember, én is csak egy ember, vagyok és bármikor hibázhatok.


2.Válaszoló: Köszi, ismerem a vaterát, de ilyenekbe nem mennének bele.Valami egyszerű hogy kitakarítom az Apartmanokat, felsöprok a jó nagy udvarban.Csak ez nem lehet. Mert ilyen az idő.Olyan kell, amihez nem kell kimenni.Mert ilyen időben nem nagyon tudok..

2012. jan. 5. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont olyat ajánlottam... Van, hogy 1 hónapban 40ezret forgalmazok a vaterán, és nem kell kimenni hozzá. Csak a használt cuccainkat rakom föl.
2012. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rabolj úgy többre mész, egyszerübb :D
2012. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!