Hogy keressek pénzt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Néhány ezer forintra gondoltam havonta, mert elég sok a villanyszámla (miattam) valahogy valami internet, vagy itthon végezhető lenne a legjobb, de sok az átverés. Kérlek titeket. Kis városban Kiskőrösön élek, így az újságkihordás és egyebek nem hiszem hogy megoldhatók. Valaki segítsen ebben.
2011. aug. 15. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ki ülsz gitározni egy szakadt ruhába az aluljáróba és az emberek majd dobálják a pénzt a margarinos dobozodba.
2011. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
19%
Nem akarlak elkeseríteni, de még a felnőttek sem találnak munkát, nemhogy egy gyerek. Manapság szerintem csak ismerős, családtag segítségével lehet ilyen fiatal korban valami munkát találni. Idegen munkáltató szerintem abszolút nem vesz fel gyereket!
2011. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Hmm, emlékszem mikor én is ilyen tizenéves voltam egyszer a barátom felhozott hozzám egy rakat hajtatlan régi papírpénzt (bilpengők, milpengők, stb.). Azt mondta hogy ő bízik bennem és adjam el mert ő nem ért hozzájuk. Én sem nagyon voltam szakértő persze, de utána olvasgattam és viszonylag jó áron megvették (apróhirdetés anno még nem volt divatos a net). Ma már ez Vaterán, TeszVeszen bonyolódik ami persze sokkal egyszerűbb, de csak akkor ajánlom ha érdekel valamint van kedved és időd utánaolvasgatni a dolgoknak és jó a szemed ahhoz hogy kiszúrdd mi az ami marhajó vétel és mi az ami nem, egy párezer forintos befektetés egész hamar visszahozhatja az árát. Lehet nézegetni ásványokat, pénzeket, festményeket, memorabíliákat, stb. Ha ügyes vagy összekombinálod ezt az ócskapiacokkal és később egész nagy "dílerré" válhatsz.

Más: Ha jól tudom Kiskőrös környékén egész szép erdők vannak, érdemes mondjuk gombázni menni. Egy két értékesebb gomba (őzláb, kucsma, vargánya) kilogrammonként többezer forintot érhet és nem ritka hogy egy-két óra alatt jó időben valakinek összejöjjön mondjuk 10-15 kg (visszakanyarodva az előző bekezdéshez ha mondjuk régi bánya is van akkor a meddőhányók környékén kis ásványokat is lehet keresgélni). Persze ez bonyolult dolog ha nem szeretnél a piacon kofáskodni, de ha másra nem, hát arra jó hogy otthon rájöjjenek hogy mégsem hiába tartanak el téged, legfeljebb ti és a rokonok fogyasztjátok el az amúgy roppant egészséges gombát (és még nem vagy otthon addig sem nő a villanyszámla). Gombahatározó kiskönyv meg már párszáz forintért kapható, de ha nem vagy biztos magadban akkor be is vizsgáltathatod.

Ilyen internetes, részmunkaidős meg távmunkákat felejtsdd el, ha keresel is vele valamit az nagyon kevés, ami meg olyan hogy jó valamire ahhoz kell nyelvi vagy szakmai tudás és nem osztogatják csak úgy (mondjuk egy 14 évesnek).

2011. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Főleg az utolsót :D De ez nem kicsit illegális? xD (gombázás)
2011. aug. 16. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy 2009 elején azthiszem hatályba lépett egy új erdőtörvény, de ez tudtommal csak akkor érvényes ha az erdő magánkézben van. Arról szól hogy a földalatti gombák (szarvasgomba, ez minket egyszerű halandókat nem érint) gyűjtése engedélyköteles, a kalapos gombák (magyarán föld felettiek) pedig akkor engedélyköteles ha az erdő tulajdonosa arra kötelezi az erdőbe járókat. Magyaránn természetvédelmi és engedélyköteles területek kivételével bárhol lehet gyűjteni gombát (persze van ahol nem ajánlott, leginkább vegyszernek kitett területeken). Én ennyit tudok erről a dologról, igazából az emberek többsége ahogy nézem még ma is ugyanúgy szed gombát mint azelőtt és a piacon is ugyanúgy megtalálhatóak, tehát nemhiszem hogy kifejezetten illegális dolog lenne a gombászás.
2011. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát kérlek szépen..gyűjts egy varrógépere szabj át egy kát ruhát vagy anygot és meg éri itt egy pár tipp [link]
2012. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

szia En ajanlok neked egy nagyon jo lehetoseget mivel en is ebbol keresek zsebpenzt.Szerintem probald ki, befektetni nem kell!!

A munka lenyege,nem mas mind, a reklamokra valo katingatas,amit megfizetnek.

Itt a link ahol regisztralhatsz:

[link]


Sok sikert

2013. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Utolsónak.És ezért te tényleg kapsz pénzt.És ha igen akkor mennyit?
2013. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tobik Fecó válasza:
2014. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Öcskös! 16-éves korodtól dolgozhatsz diák munkát is!

azt tudod csinálni! el mész öreg aszonyokhoz, takaritasz náluk segitesz nekik stb:... és fizetnek!

2014. szept. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!