Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet hogy átvertek! Segítesz?

Lehet hogy átvertek! Segítesz?

Figyelt kérdés

Előreutalással "megvettem" egy 28.000Ft értékű monitort (elméletileg). 12.hó 28-án átutaltam a pénzt, 30-ára megkapta a pénzt, írt is ezügyben de azóta nem tudom elérni. E-mailt írtam neki, a fórumon is írtam privátot ahol megkötöttük az üzelet, telefonon is hívtam már de nem veszi fel. Írt hogy dolgozik és elfoglalt, de ez azért már túl van a határon a részemről.


Azt említette amikor utoljára beszéltünk hogy hétfőn (2-án) feladja futárral. Tudomásom szerint ez nem történt meg.


Amennyiben nem válaszol az üzeneteimre, hívásaimra és a pénzem sem küldi vissza mit tudok csinálni? Hogyan tudnám vissza szerezni a pénzemet?


Köszönöm


2012. jan. 4. 15:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az nem volt gyanús hogy vajon a magánszemély honnan tudja olcsóbban beszerezni mint az áruházak akik százával adják el a monitorokat országszerte?!


Hülye voltál már bocs.

2012. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
16.23 - 90%ban előreutalással vásároltam minden dolgot amit postával vettem (nem 1-2cuccról van szó,kül és belföldről) és eddig ez az első incidens.
2012. jan. 4. 16:31
 13/24 A kérdező kommentje:
16.30 - Tegyük fel megveszel egy hűtőt 50e Ft ért újan. Egy hónapra rá úgy hozza a sors hogy még sincs rá szükséged, ezért el akarod adni akár a bolti ár töredékéért is. Ezt nevezed te olcsóbb beszerzésnek?
2012. jan. 4. 16:34
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem mindig az a legolcsóbb, ami annak látszik.


A bank meg ugyan mit tudna csinálni?

2012. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A témától nagyon el lettek kanyarintva a válaszok. Nem arra vagyok kíváncsi hogy ki mit tett volna a helyemben és hogy ki hogy tud leszólni emiatt.


Mellesleg honnan tudnám hogy a bank mit tudna tenni? Nem említettem hogy ő tudna segíteni ezügyben, kérdeztem hogy hova forduljak ilyen problémával.

2012. jan. 4. 16:36
 16/24 A kérdező kommentje:
16.22, 23nak és a többi "rendes" válaszadónak köszönöm.
2012. jan. 4. 16:46
 17/24 anonim válasza:
Mostmar törtent ami törtent,en is egyszer hasonloan jartam,es rögtön a postara mentem,a posta visszatudta huzni a penzt,megemlitem nem Mo. elek Ausztriaban,menj be a bankodba,hatha tudnak segiteni.
2012. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Nehogy már a kérdező legyen a hibás, nem vagytok normálisak. Az ilyen férgeket kéne inkább agyonlőni. Tudsz címet?
2012. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, csak annyit hogy Budapesti, a nevét, telefonszámát és a számlaszámát.


16.48 - Első utam a bankba lesz, hátha tudnak segíteni.

2012. jan. 4. 17:15
 20/24 anonim ***** válasza:

Bank, feljelentés, ebben a sorrendben.

Egyébként aranyszabály, hogy csak annyit utalj előre, amennyit ruletten is feltennél bármelyik számra, pont az ilyenek miatt. Nekem az öcsém futott bele nemrég ilyenbe, de szerencséje volt, kiderült, hogy az eladó kórházba került, és emiatt nem küldte neki, amit vásárolt, de addig elég nagy stresszben voltunk. Azóta inkább ő is ráfizet 5 ezret.

2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!