Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek már netes vásárláskor...

Átvertek már netes vásárláskor? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A kisfiamnak vettünk egy használt gyerekágyat,amit ÚJSZERŰNEK hirdettek,de amikor megkaptuk,akkor láttuk,hogy ki van törve belőle egy kis darab,ráadásul csupa karc.Arról nem is beszélve,hogy az eladó által matracnak nevezett dolog,egy egyszerű 5cmes szivacs.Azt mondta,hogy azért drágább az ágy,mert nem szivacsos,hanem matracos.

Na felhívtam őt,ekkor nagyon készséges volt,megbeszéltük,hogy megnézetem asztalossal,és ha nem túl drágán rakná rendbe,akkor megcsináltatom-mivel nem játszásiból vettem,hanem mert kell-,ha viszont horror árat mond,akkor visszavisszük az ágyat.

Oké.

Erre ma felhív,hogy megvitatták,és vigyük csak vissza az ágyat,de pénzt ő vissza nem ad!

Megáll az eszem.Letagadta amit a matracról mondott,és azt mondta,ők használtnak,nem újszerűnek árulták.

Fel tudom jelenteni?Tesznek valamit?(24ezer ft) Ez csalás,nem?


2011. dec. 4. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Az aukció még sokáig ott van az oldalon, gondolom ott van kép az "új" ágyról. Lefényképezed, amit kaptál, beküldöd az oldalon, biztos van valami elérhetőség. Ők behajthatják rajta a pénzt.
2011. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez egyértelműen átverés! Ha írsz a Teszvesznek, ők majd segítenek, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

De legközelebb legyél körültekintőbb, hiszen 24ezer Ft rengeteg pénz. 25-30ezerért már boltban tudtál volna venni vadonat új kiságyat. Én rengeteget vásárolok a Teszveszen, de ha 10ezer Ft-nál nagyobb összegről van szó, akkor csak olyantól veszem meg, akinél meg tudom nézni személyesen. Még sosem vertek át! Illetve nagyon alaposan rákérdezek mindenre, hogy pl. az az újszerű mit is takar pontosan...

2011. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Expresszről vettem,ahonnan ő már törölte a hirdetését,de nekem ki van fényképezve(így mutattam meg anyuéknak),és azon ott az ágy,a telszáma,és a hirdetés dátuma.
2011. dec. 4. 14:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és én is kifaggattam,hogy van-e hibája az ágynak,karc,törés bármi...áááá semmi,kétszer ha használta a gyerek-volt a válasz.Azt mondta minimális karc,az összeszereléskor keletkezett,de fényképezni se lehet,olyan kicsi.... aha,én le tudnám! Meg aztán kitört darabról végképp nem volt szó.
2011. dec. 4. 14:21
 5/9 anonim válasza:

2. vagyok.

Mivel 20ezer Ft-ot meghaladó összegről van szó, én a hirdetéssel és a fényképekkel bemennék a rendőrségre, és ott tennék feljelentést, amennyiben az eladó nem veszi vissza a kiságyat.

2011. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne vicceljetek már


minek jelentse fel? ez az ügy egyértelműen egy polgári peres eljárás keretében tisztázható


a kérdező meg megtanulja, hogy ilyen értékű cuccot az expresszen nem veszünk, vagy legalábbis személyesen veszi át az ember

2011. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy ennyiért már újonnan is lehet gyerekágyat venni
2011. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem csinálnak semmit a nyomorék rendőrök. :D Semmit sem csinálnak, csak a kibszott zsidesz hatalmát tartják fent, és beszedik a pénzüket, hogy legyen miből luxuskocsit venni Bölcs Vezérünk kis fiacskájának. Engem 80 ezres géppel kúrtak át, feljelentettem őket név szerint, szóval még nem is ismeretlen tettes. Több tanú is van. Fél éve semmi hír az ügyről. Mint ahogy arról sincs, hogy a mocskos cigányok kirabolták egyik barátom, és lószrt nem kaptak. Az ilyenek senkit nem érdekelnek, csak az egyszerű dolgozó nép lehúzása, az csak nem fog neked menni, hogy elvágja a torkod. :) Undorító ez az ország!
2011. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan,rendőrségre,ilyesmivel?Kiröhögnének..

Ha nagyon nem tudtok az ággyal mit csinálni,semmiképp nem hozható helyre,akkor én elmennék személyesen,és szépen becsöngetnék hozzá,még akkor is,ha messze laknak..

2011. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!