Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átvertek a gyógyszertárban...

Átvertek a gyógyszertárban vagy rémeket látok?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak(9,5 hónapos) kellett vennem nasivin orrcseppet és hársfa teát.

Az orrcsepp 1480 ft volt, a teafű 840 ft....

kicsit sokalltam, de siettünk nagyon, nem lett volna lehetőségem másik patikába menni, meg persze a fiamnak kell, megvettem.

Anyum azt mondta, hogy látják rajtam hogy kifizetem, ezért inkább a drágábbat adják...én nem gondolnám, hogy ennyire rossz indulatúak lennének, vagy túl naiv vagyok?

Mondjuk tényleg bunkók, de mondhatnak csak úgy többet?

Egyáltalán sokat fizettem??


2011. aug. 1. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez mindenhol így van. Én is jártam már így, hogy egy sima B6 vitamint kértem és a legdrágábbat adták, holott az olcsóbb is ugyanolyan jó lett volna. Ez a gyógyszeripari biznisz sajnos :(
2011. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én a Nasivint 1460 Ft-ért vettem, a teafű pedig kb. 700 Ft körül van nálunk.

Szerintem nem vertek át téged, a patikák eltérő árakkal dolgoznak, pár száz forintos különbség is belefér (ez van).

2011. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

600ft körül van a hársfatea nálunk, és az orrcsepp is valamivel olcsóbb nálunk...

De egy kicsivel arrébb lévő patikában kb aranyárban van minden...

2011. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Azért van az embernek szája, hogy kinyissa:

Elnézést, van kicsit olcsóbb hársfatea is? A Nasivin helyett tudna valami kedvezőbb árút ajánlani?

2011. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nálunk 300 körül vannak a teafüvek!!!
2011. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
[link] Az alján vannak a teák és a hársfatea 300ft
2011. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha ezt a kérdést be tudtad gépelni, akkor képes vagy arra is, hogy a neten megnézd, pontosan mit akarsz venni. Melyik gyártó, melyik teafű, kb. milyen áron. És akkor lehet mondani, hogy "ha ilyen drága, köszönöm, mégsem kérem". Vagy ha lusta vagy máshova menni, annak tudatában veszed meg a drágábbat, hogy az olcsóbb nincs.
2011. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Márkától is függ az áruk, mint minden másnál is. Lehet venni pl. Nivea arckrémet 500.-forintért, vagy Jeane Piaubertet huszonakármennyiért
2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát a legdrágábbakat kaptad,ez ennyi.
2011. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, tanulságosak voltak.

Van olyan, hogy az ember nem eléggé felkészült mikor a patikába megy,és igen, kinyithattam volna a számat,de nem tettem...

Azért jó mindig rádöbbenni, hogy legalább egy valaki tuti a kérdezőt minősíti és nem a kérdésre válaszol...:)

2011. aug. 1. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!