Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átvertek a gyógyszertárban...

Átvertek a gyógyszertárban vagy rémeket látok?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak(9,5 hónapos) kellett vennem nasivin orrcseppet és hársfa teát.

Az orrcsepp 1480 ft volt, a teafű 840 ft....

kicsit sokalltam, de siettünk nagyon, nem lett volna lehetőségem másik patikába menni, meg persze a fiamnak kell, megvettem.

Anyum azt mondta, hogy látják rajtam hogy kifizetem, ezért inkább a drágábbat adják...én nem gondolnám, hogy ennyire rossz indulatúak lennének, vagy túl naiv vagyok?

Mondjuk tényleg bunkók, de mondhatnak csak úgy többet?

Egyáltalán sokat fizettem??


2011. aug. 1. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hú, kedves kérdező, úgy látom ma sok ember kelt bal lábbal... Nem kell velük foglalkozni!

Igen, sajnos ilyen árban vannak felénk is ezek a dolgok, nem fizettél "sokat". Ha a gyógyszertár tulaja egyben az eladó is, akkor direkt a drágábbat adja mindenből, mivel neki a bevétel a lényeg, ha csak te nem kérdezed meg hogy nincs-e olcsóbb változat. Ilyen világban élünk sajnos...

2011. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves utolsó:))

jó hogy írtál....:)

2011. aug. 1. 13:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az anyukám gyógyszertárban dolgozik néhány éve és igazából én is akkor döbbentem rá, hogy ahány patika annyi ár. Én is azt hittem, hogy ugyanaz a gyógyszer ugyanannyiba kerül mindenhol. Hát, nem. Ez is már tiszta kereskedelem, vannak olcsóbb gyógyszertárak és vannak drágábbak. Ki kell tapasztalni melyik az olcsó és oda kell járni.
2011. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is mondok egy példát: Babe naptejet vettem egy vidéki patikában (Bp-től 300 km-re) 4500 Ft körül, a barátnőm is vett Bp-en 6000-ért!!! Le voltam döbbenve.
2011. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!