Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1200 Ft-om van fizetésig....

1200 Ft-om van fizetésig. Hogy éljek meg addig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 23:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Vicces! Örülök, hogy kapok poénos válaszokat is (amúgy eredetileg a humor kategóriába írtam a kérdésemet, csak átrakták ide), humor és jókedv nélkül nem lehetne túlélni a mai világ nehézségeit. A kérdésem nem vicc sajnos, csak szerettem volna egy kicsit jókedvre derülni, különben befordulnék.

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat, tényleg mindnek hasznát tudom venni valamilyen formában!

2009. máj. 22. 07:52
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem a fogyókúrás is tetszett :-))
2009. máj. 22. 07:54
 13/19 anonim válasza:
100%
Naponta 20000ft-ig lehet lopni,ezért még nem jár bünti,megélhetési bűnözésnek számít.
2009. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
84%
én úgy tudom hogy 10.000ig na mindegy nem tudom. hát sztem sehogy se de gondolom nem cigizel nem is piálsz ,mer akkor az a 1200ft már nem lenne meg ..am ja egyél vhol a szüleidnél vagy ahol tudsz a többit meg költsed kenyérre meg vajra nem tudsz mást csinálni rohadt nehéz minden a mai világba
2009. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

vaj nemis kell..

kenyér, esetleg tej

kaja barátnál szülőnél

a piacos is jó ötlet

meg gondolom van valahol otthon valami amiből tudsz kaját csinálni addig

kitartás

2009. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
96%
akkor ennyi erővel tejci se kell igaz egészséges de ott a víz :D a kenyéren meg azért legyen valami :/
2009. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

1) Visszatolsz néhány bevásárlókocsit egy hipermarketnél és megduplázhatod a pénzed!


2) Esetleg egy kaszinóban is megduplázhatod. Vannak kaszinók, ahol bónuszokat is kapsz, pl. a Stex is ilyen volt régen, most nem tudom. Ilyenkor csak arra figyelj, hogy nem szabad addig játszani, ameddig el nem veszítesz mindent, mert ez elég hosszú idő múlva mindig bekövetkezik. A kaszinók ezért működnek. Tiszta pszihológia, mert a játékos nem dönti el előre, hogy mikor fog kiszállni, és mindig többet akar, ezért a legtöbb mindig veszít a játékszenvedély miatt, mégha az nem is kóros. Te döntsed el, hogyha megdupláztad akkor kiszállsz és nem játszol tovább. Ha van bónusz vagy valami kedvezmény, akkor 50%-nál nagyobb az esélyed, de ilyen kicsi várakozásnál ne számokra tegyél, hanem a piros-feketére.


3) Vidd vissza a sörös üvegeket, vagy antikváriuma fölösleges könyveket, vagy fémet vagy papírt stb.

2009. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

"Ez bizony fogyókúra tesókám." Ez volt a legjobb:D


Na a viccet félretéve, lehet csinálni a módszereket, amit eddig irtak.. De hogyha van képed hozzá mehet a bevásárlókocsis dolog is. Öltözz fel szarul, hogy igényescsöves-nek nézzél ki, és menj el valahova messze, ahol senki nem fog felismerni.

Mi pl a minap voltunk lidliparkolóba, amíg bement anya nézegettük a csöveseket.. Ha 20emberből 1 odaadja a kocsit neki, az már többszáz!! forintos órabér! Számoltuk, valamejik csöves 20perc alatt 500-at keresett.. Csúcsforgalom volt persze, meg az se mindegy hogy néz ki, mert piás cigis büdös csövinek nem nagyon adják a kocsit.

Ja és semmi megterhelőt nem csináltak a bolt árnyékában hesszeltek. Piára cigire, bőven telt belőle nekik, úgyhogy ha Te nyomod ezt egy fél napig, meg is van a lóvé a hónap végéig..

2009. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. máj. 26. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!