Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éljek a lehetőséggel?

Éljek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Már egy éve keresek állást, főiskolát végeztem, de még így is nagyon nehéz az elhelyezkedés sok ezer magyar fiatalhoz hasonlóan nekem is.


Azonban pár napja kaptam egy ajánlatot, ami merőben más, mint amit tanultam és sosem gondoltam volna erre.

Az állásinterjún felajánlottak nekem egy állást a helyi televízióban. Hírek és más dolgok szerkesztésében és előadásában is szerepelnem kellene. A gondom az, hogy lámpalázas vagyok és sosem tanultam még hasonlót.

A családom nagy része és a párom lelkesen támogat, anya a lámpaláz miatt inkább lebeszélne.


Ti elvállalnátok a helyemben?

(Véleményetek mellé kort és nemet is kérnék. Köszönöm.)

23L


2011. júl. 4. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Naná, hogy elvállalnám, két percig sem gondolkoznék rajta. Már ha fizetnek rendesen, és nem afféle társadalmi munkában gondolják. A lámpalázról meg annyit, hogy a gyakorlattal idővel megszűnik. Évek óta tolmácsolok, amikor elkezdtem, attól féltem, beszélni sem fogok tudni a reszketéstől. Pár alkalom után már semmi ilyen problémám nem volt.
2011. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elvállalnám, ha nem tetszik, akkor legfeljebb keresel mást, de most amúgy sincsen munkád, szóval semmi akadálya nem lenne. A lámpaláz meg elmúlik. Sok sikert! :)
2011. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen helyre nagyon szívesen mennék, én is egy éve keresek állást, nekem is más a végzettségem.

25L

2011. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ha a főszerkesztő bácsi eléd rakja a szőrös mikrofonját, (ugye érted miről beszélek)akkor leszel csak igazán lámpalázas. Szóval ha van kedved hozzá, vállald el. :D
2011. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy mi a végzettséged. Ha valami ratyi büfészak, amivel nem lehet elhelyezkedni (közgazdász, jogász, kommunikáció, média, turisztika stb), akkor fogadd el. Ha rendes végzettséged van (pl. matematikus, mérnök stb.), akkor inkább keress tovább.


De ugye fizetni azt akarnak érte? Mert ha nem, akkor is jól gondold meg.

2011. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én jelenleg inkább lennék jogász mint matematikus, mert ez is csak az éhenhaláshoz elég.
2011. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán elvállalnám. Rengeteg dolgot megtapasztalsz majd. Hajrá! 23f
2011. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hát én jelenleg inkább lennék jogász mint matematikus, mert ez is csak az éhenhaláshoz elég."


Mármint a jogász? Az igen. A matematikus az nem.

2011. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!