Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire vagy elégedett az...

Mennyire vagy elégedett az anyagi helyzeteddel?

Figyelt kérdés

:)) Jo, tudom, olyan kérdés ez, amire minden normàlis ember azt vàgja rà, nem, de ha reàlisan nézed a dolgokat: Egyedul,vagy egyutt a férjeddel, pàroddal, csalàdoddal élsz megkozelitoleg olyan korulmények kozott, amire koràbban vàgytàl? Természetesen nem jogom és nem is akarok màs pénztàrcàjàban nyulkàlni, igy nem azt kérem, ird le mennyi a havi keresetetek, annyira volnék kivàncsi, sikerul-e ugy ahogy kijonni a pénzetekbol, tudtok-e olyan kisebb volumenu tervekre kolteni mint pl. egy hetes nyaralàs vhol? Van-e pl vmi hitel, ami kissé megneheziti a helyzetetek? Elorebocsàjtom, nem végzek semmiféle felmérést, ilyenek, csak kivàncsi vagyok, màs hogy jon ki honaprol honapra:)

Mi pl olyan helyzetben vagyunk, h nàlunk csak a férjem dolgozik, a gyerkoc egy éves, kulfoldon élunk, és pàr honapja én is munkàt keresek, mert bizony ha nem is nehezen, de csak ugy jovunk ki, hogy lemondunk bizonyos dolgokrol (a leheto legolcsobb diszkontban vàsàrolunk, nem koltunk mozira, étteremre stb), ami nàlunk nagyon segitene, az, ha kapnék (màr végre ) munkàt. Akkor mondanàm, hogy egy relative jo életszinvonalon élunk.

Hitelunk szerencsére még nincs, de egyre jobban gondolkodunk sajna rajta, a kocsit le kell lassan cserélni..


2009. máj. 20. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sok pénzből élünk, de mivel tényleg spórolok kijövünk, sőt általában tudok félretenni is. Ha úgy vesszük elégedett vagyok az életemmel. 28 éves vagyok és minden amire vágytam megvan: férj, gyerek, kutyák :) Három éve saját hitel nélküli lakásom van (ez csak az enyém, úgyhogy ha egyszer megromlik a házasságom akkor sem kell félnem, hogy hova megyek). Egy kocsit azért még eltudnék képzelni a seggem alá, de majd idővel az is lesz (erre nem veszek fel hitelt):) Igazából inkább én mondok le dolgokról, a lényeg, hogy a gyereknek és a kutyáknak meglegyen mindenük :)
2009. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!