Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Cam Combi Family...

Milyen a Cam Combi Family babakocsi? Aki használta mennyire elégedett vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen a kocsi, élőben még nem láttam. A mózes mekkora belülről, meddig jó? Sportrész mennyire tágas? Kosárba alul lehet pakolni, mert a képeken úgy tűnik sok a keresztrúd felette. És még egy nagyon fontos. Összecsukva (sportrésszel együtt) mekkora? Csomagtérbe sokat lenne ki-be pakolva...
2011. aug. 30. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem de megnéztem.


Ami pozitív, hogy kombi kocsiként sportrésszel csak 9 kiló. a kombi babakocsik 10 felett vannak sprotrésszel.


kérdés mire kell. ami tuti hogy sokkal jobb és egyszerübb ha a hátsó 2 kerék nagy és az elsö kettö pici. de ha buszoznod ekll vele akkor ez mindenképpen jó, ha magasra kell feltenned. rossz útra nem ajánlott, a szerkezete sem valami stabilnak tünik.

súlya szerintem nem rossz, de nem rossz útra való.


azt hozzá teszem tökéltes babakocsi nincsen.

2011. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Unokaöcsémnek ilyen volt. Nem toltam sokszor, de arra elég volt, hogy biztos legyek benne, hogy én milyen babakocsit NEM fogok venni.

1. egy kézzel rettentő nehéz irányítani

2. én nagyokat lépek és mindig belerúgtam a hátsó kerekekbe

3. kosár egy nagy k@ki, mindig lecsúszik és dörzsöli a kerék

4. összecsukni még hagyján, de hogy én nem tudtam olyan magasra felpakolni a lábam, hogy ki tudjam nyitni, az is biztos

5. Toyota Corolla csomagtartójába épphogy befért, más már nem nagyon fért mellé

6. mózese nagy, unokaöcsém sokáig használta, bár ő pici baba volt

7. nagyon drága. Ennyi pénzért szerintem sokkal jobbakat kapni.

2011. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, de ez csak az én véleményem. Sógornőm szerette (végülis neki kellett tetszenie).
2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Hát azért megnézem élőben, de a leírtak nem túl biztatóak, ha egy Corollába nehezen fér el, akkor a mi csomagtartónkban sem mmaradna túl sok hely. Köszi még1*
2011. aug. 31. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!