Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák! Mit tegyek?

Vaterás anyukák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem:

Egy kedves vásárló vett tőlem egy kis baba bőrkabátot, ajánlva adtam fel (okt.21-én!) és a mai napig nem érkezett meg.

Ami nagyon ciki: NINCS meg az ajánlószelvény, vsz a férjem kidobta az összes aznapit!

Eddig soha nem volt gond! Sőt, ezt a kabit úgy adtam postára, hogy még meg sem érkezett rá a pénz, csak szimpatikus volt nagyon a vásárló és bíztam benne, hogy valóban átutalta a pénzt. Ez meg is történt, megkaptam a pénzt.


Mit tegyek?? Most fizessem vissza neki amit utalt??

Nem szeretnék önhibámon kívül negatívat kapni, tényleg még mindig minden rendben volt.(A sima levelek már sokszor másnap odaérnek!!Ez bosszantó!!) Viszont az én hibám, hogy ugye nem tudom felmutatni az ajánlószelvényt.


2011. nov. 4. 13:16
 1/4 anonim válasza:

Postán mit mondanak?

Ha ajánlva adtad fel akkor az nem tűnhet el, verd ki a balhét, ne hagyd annyiban.

2011. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy mivel nincs meg az ajánlószelvény, nem tudnak mit tenni.

E-mailben visszakerestem, hogy kinek adtam fel még aznap csomagot (azonnal visszajelzek, ha megérkezett a pénz és még aznap postára is adom, minden nap elsétálunk babakocsival a postáig:), vagy ha este utalt, akkor másnap feladom. De rögtön jelzek, ha megjött a pénz, és ha feladtam akkor ismét írok a vásárlónak, hogy úton a csomag.

Na, a lényeg, hogy így ez alapján az e-mailek között meg tudtam nézni visszamenőleg, kinek küldtem még okt.21-én levelet. Felírtam irányítószám, cím,stb.....elmentünk ma is a postára, de ezek alapján nem tudnak keresni :(((

2011. nov. 4. 13:33
 3/4 anonim válasza:

Sajnos ezek alapjan tenyleg nem fognak tudni neked segiteni, mert ha forgalmas postarol van szo, akkor csak szam alapjan fognak neked rakeresni.

A vevo tud meg tenni annyit, hogy a sajat postajara bemegy, elmondja, hogy kb mikor erkezhetett a csomag a postara (feladasi datum plusz 2 nap az ajanlottnal altalaban) es megkerdezi, hogy nem-e vitte vissza a postas, nincs-e esetleg ott. Ha ott nincs, akkor csak varni tudtok kicsit, lehet, hogy egy honap mulva elokerul, lehet, hogy nem.


De ez esetben sajnos vissza kell utalnod a penzt es ha szerencsed van, akkor egy honap mulva ugy fog elokerulni, hogy neked viszik vissza.

Az elkoborolt ajanlott levelek altalaban jo harom het mulva kerulnek vissza a feladohoz.


Jo tanacs: en abban a pillanatban szoktam a feladovevenyrol fotot kesziteni amint hazaerunk a postarol, vagy epp a postan telefonnal mielott berakom a taskamba. Volt mar, hogy nem talaltam meg az eredetit es jol jott a fenykep.

2011. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Én is erre gondoltam, hogy mostmár azokat is fotóznom kell. :(
2011. nov. 4. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!