Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Téged milyen mobilszámokról...

Téged milyen mobilszámokról zaklat az EOS Faktor?

Figyelt kérdés

Az EOS Faktor nevű behajtócég annak ellenére zaklat bunkó és agresszív stílusban, hogy már többször közöltem velük: nem tartoztam annak a szolgáltatónak, akitől ők megvettek egy követelést.

Szeretném összegyűjteni a sorstársakkal a zaklatáshoz használt telefonszámaikat, hogy azokat a telefonomba elmentve kinyomhassam, ha hívnak.

Engem ezekről hívtak eddig: +36 30 3440775, + 36 30 3440776.


2011. okt. 17. 01:33
1 2
 11/14 anonim válasza:

Engem is erről: +36303440775 hívott este amikor is tudtommal már illetlenség meg amugy is nem hiszem hogy egy behajtó este 8 után telefonál hát elborult az agyam!

Most talált meg hogy fizessem be a tartozásomat ami 2009 óta van megjegyzem most hallom először a dolgot de 1hete már küldött egy csekket az EOS Faktor hogy fizessek akkor én hívtam fel a pasi azt mondja 2010-es tartozás most meg teljesen más szolgáltatónak tartozok végül igy hozta ki én meg keresgetem nekik a csekkeket meg szerződéseket de furcsa volt nekem is hogy este hívnak mondom ezek csalók és lám lám valóban!

FEL KÉNE JELENTENI ŐKET!

2012. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végre megkapták a magukét, tízmillióra bírságolta meg őket a PSZÁF.
2012. nov. 9. 08:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Utána kell járni, hogy mit akarnak. Az eos egy behajtó cég, szóval a "sok buta bank" aki engedi, hogy belelásson a rendszerébe (haha..) ÁTADTA az eosnak a ti neveteket, adataitokat VÉGREHAJTÁSRA, mivel tartozást halmoztatok fel, és nem voltatok hajlandóak kifizetni. Pl.: a digi-s válaszolónak üzenem, hogy amennyiben nem írásban (ergo telefonon, interneten,stb.) mondta fel a szolgáltatást, vagy a modemet/beltérit/akármit nem adta vissza a diginek, a szerződése bizony él-attól,hogy szolgáltatás már rég nincs.

ezek elkerülése érdekében javaslom mindenkinek:

-olvassák el amit aláírnak mindig, alaposan

-visszamenőleg minden egyes kiérkezett levelet, befizetett csekket, stb-t őrizzenek meg

2013. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ez is EOS Factor telefonszám: +36208890775
2014. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!