Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az az EOS Faktor Zrt?

Mi az az EOS Faktor Zrt?

Figyelt kérdés
Már napok óta kapunk tőlük fenyegető SMS-eket, hogy a saját érdekünkben hívjunk fel egy telefonszámot. Miért kell ezt felhívni, mi ez a cég, mennyire lehet hinni a szavának?
2011. szept. 10. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
jajj,behajtó cég,de nem kell őket komolyan venni,ha van valahol tartozásod,akkor ők lettek megbzva a behajtással,és fenyegetőzni azt tudnak!!!Napi kb 3 ilyen sms-t kapok tőlük,majd el kezdenek hívogatni,az olyan számoökat ne vedd fel,ami úgy kezdődik,hogy:06-30-334..... ja,utána magántelefonszámról próbálkoznak.én nem tárgyalok velük...
2011. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez 06-30 634...-gyel kezdődik. És egyébként téged miért kerestek?
2011. szept. 10. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem + 36 30 344 .... kezdetű számokról hívnak.
2011. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
engem 0630344
2012. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ROHADJANAK MEG!!! ENGEM IS KERESNEK!!! Ez milyen sms... ÉS ÉN KERESSEM MEG ŐKET A SAJÁT ÉRDEKEMBEN??? Ez fenyegetés... Feljelenthetem őket elméletileg... Vagy mégsem?
2012. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 taj getosz válasza:
100%

Engem is keresnek:D felhívott egy csaj:D


Jónapot !blabla erika vagyok az os factory blablabla:D


következik a kérdésem:


hello szia!mit szólsz david hasselhof mellszőréhez?

na de uram hogy jön ez ide?

úgy hogy magát annyira érdekli az én kérdésem mint engem a magáé:D


és leraktam:D

2012. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

loool előttem kommentelőnek: grat xD szép munka


Amúgy engem nem is a saját tartozásom miatt kerestek, csupán "kapcsolatban állok" a keresett személyel.... 4.-5. beszélgetés alkalmával kijelentettem hogy a hívást rögzítem és felszólítom őket hogy töröljék a rendszerükből a telefonszámom, ellenkező esetben feljelentést teszek. Azóta nem is hallottam róluk :)

2012. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gina_0322 válasza:
100%

Hello. Én most kaptam egy olyan sms-t amiben az áll hogy: Egyeztetés céljából visszahívását várjuk! Üdv,EOS Faktor Zrt. Tel: 06-1/887-9060 meg van egy ügyiratszám.

Nos mivel 21 éves vagyok semmiféle hitelem,tartozásom egyszóval semmim nincs,most akkor ezt nem értem,hogy miért küldenek nekem ilyen sms-t?????????????

2013. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én is kuncsaft vagyok náluk.

A Magyar Telekom Nyrt. -nél felhalmozott tartozásom miatt keresnek.

Az nem zavarja őket, hogy 3 éve van számlavitánk a fent említett céggel.

Kértem tőlük részletezést mire kaptam a választ, hogy 8 számlával tartozom és ennél részletesebb adatot nem tudnak adni.

A Magyar Telekom Nyrt. pedig folyamatosan azt válaszolja nem áll módukban tájékoztatni, mert eladták tartozásom az EOS Faktor Zrt. -nek.

Na ez a talány.

Valamint kértem hogy töröljék személyes adataim, mert nem adtam hozzájárulásom az adataim kezeléséhez.

Szerintetek végrehajtották az adatvédelmi törvény által leírtak.

Ja és az EOS Orbán Viktor családjához kapcsolható cég.

2014. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tóth jános vince válasza:

Biztosan van köztünk olyan hozzáértő, aki tudja erre a választ.

Magyarázza már meg valaki hogy milyen alapon vált jogerőre?

Egy állítólagos 60 000 ft os tartozás, amikor 2000 óta egy levelet sem írtak a TELEKOM Nyrt töl.

Az EOS Faktor Zrt MEGVETTE A KÖVETELÉSEKET ÉS 15 ÉV UTÁN KÉRIK AZT, AMI 3 X ELÉVÜLT!

DE NEM IS VOLT SOHA SZERZŐDÉS.

Nem hiszem el egyszerűen - és én ezt nem értem.

EBBEN AZ ORSZÁGBAN MINDENT MEG LEHET TENNI?

TITEKET nem háborítana fel??

Azon kívül, hogy okafogyottá IS Vált

.minimum hogy töröljék személyes adataim, nem adtam hozzájárulásom az adataim kezeléséhez.

1-

15 éves 3 x elévült ez idő alatt hol voltak eddig?

2-

Nincs megjelölve, hogy milyen szerződés alapján van ez a tartozás.

3-

Hogy lehet végrehajtás egy indok nélküli ügyre.

4-

Azért mert jogutódja van a Telekomnak meg tudniuk kellene miből jött ez össze.

Szóval ez Törvénytelen és zavaros.

A végzés szerint jogerőre emelkedett, amit a bírósági ügyintéző emelt egy pecséttel jogerőre 15 év után.

Kőszegi Szilvia Sk.

Pesti központi kerületi bíróságtól.

Berki és tsa meg küldte a letiltást a fizetésből.33% teljesen mondva csinált és jogtalan.

Ezt imádja a média.

2015. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!