Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az az EOS Faktor Zrt?

Mi az az EOS Faktor Zrt?

Figyelt kérdés
Már napok óta kapunk tőlük fenyegető SMS-eket, hogy a saját érdekünkben hívjunk fel egy telefonszámot. Miért kell ezt felhívni, mi ez a cég, mennyire lehet hinni a szavának?
2011. szept. 10. 10:24
1 2
 11/11 Edit Sziliné Tóth válasza:
Én március 11-én kaptam egy levelet, benne 124 ezer forintról egy csekket, hogy fizessem be, azonnal felhívtam őket, s mondtam, hogy nekem ilyen 70-es telefonom nincs, még egy 20-as számut is kérdeztek, nekem sem 20-as, sem 70-es telefonom nincs, csak 30-as. 30 nap mulva fognak adni választ, most addig minden nap idegesítsem magam, hogy mit döntenek, holott a dolognak van még egy érdekessége, megkérdezték, hogy Miskolcon is lakom a Pattantyus utcában, mondtam nem, azt sem tudom hol van, de a nevem és a c imem pontos volt. Még egy érdekessége van a dolognak én 20l3-ban vettem egy Postafon telefont, mely 4 hónap mulva elévült, használni nem lehetett, ugyanis ez a Vodafonnhoz tartozott, de ezek az ügyek meg kell, hpogy jegyezzem, nem a Telekom,hoz tarftoznak, ezt ez a cég vette át a Vodásoktól. Az a telefon feltőltőkártyás volt, tehát, ha A KÁRTYA LEFOGY TELEFONÁLNI NEM LEHET, Sejtelmem sincs, hogy akkor mi az egészből a valós, mert ahhoz a telefonhoz kapott levelem, nem az én pontos cimemet tartalmazza, hanem nagyon elirták. Nagyon szeretném, ha valaki tud, segitsen már valami tanácsot adni, mert 30 nap mulva ezek valamit döntenek, és esküszöm olyan ártatlan vagyok, mint a ma született b árány.
2016. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!