Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljunk, hogyan hozzuk...

Mit csináljunk, hogyan hozzuk rendbe az életünket?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk egy nagy városból egy kisebbe,itt vettünk egy házat,amit fel akartunk újítani.Mellé egy műhelyt építeni a férjemnek.A pénzünk elment,egyik sincs kész.Nekem lejár a gyedem,munkahelyem nincs,valószínűleg nem is lesz.albérletben lakunk,szülőkhöz nem tudunk költözni.kb 2 millió forint kellene,ezt honnan tudjuk előteremteni?már lassan belebetegszem én is és a férjem is.lenne egy barátunk,aki adna kölcsön,de a férjem nem fogadja el.félig egyetértek vele,de félig nem.itt a tél,megint olyan kiadásaink lesznek,hogy nem tudom,mi lezs.
2011. szept. 20. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha biztos, hogy tudtok törleszteni, fogadjátok el a kölcsönt. Ha nem éltek ezzel a lehetőséggel, akkor vagy marad az albérlet, vagy valahogy pénzzé kell tennetek a befejezetlen házat.
2011. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyétek minimálisan lakhatóvá a házat és költözzetek be.


Az albérlet díját megspórolva, tavaszra egész szép kis summa lesz már a kezetekben, egy év múlva pedig elegendő ahhoz, h befejezzétek a házat.

2011. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát egy fizetésből eltartani 3 embert+kölcsönt fizetni képtelenség, ebben igaza van a férjednek. Muszáj lenne valahogyan neked is munkát vállalnod, máskülönben nem tudtok előrébb lépni.
2011. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadja el, újítsátok fel belőle, majd adjátok el. A befolyt pénzből pedig vegyetek egy kisebbet, vagy egy olcsóbb lakást.
2011. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!