Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukák, akik szoktak eladni...

Anyukák, akik szoktak eladni a vaterán, kb mennyi lenne ennek a postaköltsége?

Figyelt kérdés
sajnos már nincs mérlegem,és ma sikerült eladnom egy FP csillagvetitőt.Megvan az eredeti doboza is,tehát csak "bevonom"csomagolópapirral,igy szinte ugyanaz a súly marad.Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek kb mennyi lenne a postaköltség ajánlva?Nem tudom még hova kellene,de belföldön szinte ugyanannyi.Vagy ha esetleg van valakinek otthon,lemérné?Mert legutóbb is ráfáztam mikor egy kb összeget irtam,elutalta azt amit mondtam,a postán meg azt hittem rosszul hallok,majdnem a duplája volt,de ugye a többletet nekem kellett fizetnem a saját hibám miatt.....
2011. szept. 12. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
az a legegyszerűbb ha sztenderd csomagként adod fel, 20kg.-ig 1050.- :)
2011. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit takar a sztender csomag?Mert ajánlott levélként szoktam mindent feladni,(nem haladja meg sose az x kg-ot,azért)és be kellett ugye irni valamilyen összeget,mert anélkül nem engedi feltölteni,és 580-ft-ot irtam be,de szerintem biztos több lesz.Természetesen a megjegyzésbe oda irtam,hogy pontos összeget csak vásárlás után tudok irni,miután becsomagolva lemértem.
2011. szept. 12. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt tudod megnézi az árakat, 2. oszlopot nézd :)


csomag azért egyszerű mert mindent fel tudsz adni, nem kell méregetni

2011. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. szept. 13. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!