Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Ezt ti...

Kisgyerekes anyukák! Ezt ti is így veszítek észre vagy csak én?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában vannak ezek az új joghurtok ilyen micimackós, hercegnős, verdás, minden féle..

Én azt vettem észre hogy ezeket csak azért csinálják hogy a kicsi gyerekek hisztizzenek érte... Tudják jól hogy elég kínos lehet egy anyának az hogyha a Tesco közebén a gyermeke hangos üvöltésbe kezd. Ti is így gondoljátok? 13L


2011. jún. 24. 21:21
1 2
 1/12 anonim válasza:

Mindent ezért csinálnak. A babaholmi az egyik legjobb biznisz a világon :)

a fiam utálja a joghurtot :D

2011. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mark86


Ez tiszta üzlet,normális gyerek meg nem vergődik/el lehet vonni a figyelmét értelmes és hasznos dologgal.

2011. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben is voltak ilyenek, én mégsem hisztiztem a boltban. Szóval ebben is van egy jó adag nevelés, de kitaláltad, a célja valóban ez.
2011. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a normális gyereket igen.. De azért általában a kisgyerekek ha meglátják és pl: látják a mesébe is azt a figurát amit a joghurton/játékon/csokin/cukron, akkor hiztizik érte
2011. jún. 24. 21:27
 5/12 anonim válasza:

Ne is mondd. Szerencsére a kislányom már elég nagy ahhoz, h felfogja, hogyha éppen ezt vagy azt nem veszek meg, de azért rossz látni sokszor, hogy mennyire vágyna rá.


(hasonló véleményem van a pénztári pultokról is, h k@pnák be)

2011. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mikor bemegyünk a boltba legyen az kis vagy nagy üzlet, akkor mindig mondom neki, hogy egy dolgot választhat többet nem. És ezt be is tartja van mikor két három édesség között vacillál és vágja nekem az ártatlan arcod de akkor sem engedek.
2011. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mark86


Ez aranyos...

:)

2011. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
h akajáról van szó és nem édességről akkor megveszem neki amit szeretne,de csak bizonyos határokon belül.HA ő verdás joghurtot akar,akkor megveszem.
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van, azért csinálják ezeket, mert a mai gyerekek már tévén nőnek fel, és amit ott látnak, az kell nekik akkor is, ha úgysem eszik meg/úgysem fognak vele játszani. Ráadásul ezek a disney-s termékek még pofátlanul drágák is, mert ugye rajta van Disney neve, és akkor már kétszer annyiért kell adni, mint a tescósat, és ugye a gyerek a drágább, színesebb cuccot szúrja ki magának.

Én au pair vagyok egy családnál, ahol a gyerekek egyáltalán nem néznek tévét, nincs is a családnak tévéje. Soha életükben nem láttak még egyetlen rajzfilmet, reklámot sem. A 4 éves kislánnyal általában úgy végig tudunk menni egy bolton, hogy még egy szelet csokit se kér. Hisztizni, követelőzni egyáltalán nem szokott édességért vagy ilyesmiért, csak szépen kérni vagy kérdezni, hogy veszünk-e. Ha valamit szeretne, hogy vegyünk, azt se azért, mert meglátta és akkor már rögtön kell neki, hanem mert éhes vagy szomjas.

Szóval megfelelő neveléssel el lehet azt is kerülni, hogy követelőzzön a gyerek a boltban.

2011. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen a reklámok is ezért vannak..


Utolsó: Nagyon aranyos kislány lehet! :-)

Köszönöm a válaszokat

2011. jún. 24. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!