Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Ezt ti...

Kisgyerekes anyukák! Ezt ti is így veszítek észre vagy csak én?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában vannak ezek az új joghurtok ilyen micimackós, hercegnős, verdás, minden féle..

Én azt vettem észre hogy ezeket csak azért csinálják hogy a kicsi gyerekek hisztizzenek érte... Tudják jól hogy elég kínos lehet egy anyának az hogyha a Tesco közebén a gyermeke hangos üvöltésbe kezd. Ti is így gondoljátok? 13L


2011. jún. 24. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Enyém 2,5 éves, de nem hisztizik semmiért a boltban :)


A Fanta reklám a kedvence, és ha meglátja a fantás üvegeket a polcon, rögtön közli, hogy "Anya, ott vannak a fantás lányok!!!"


Több reklámos dologgal is így van, csak észreveszi, de nem kell neki (hálistennek).

2011. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor tényleg csak nevelés kérdése ki milyen gyerek..
2011. jún. 25. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!