Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterában jártas emberek,...

Vaterában jártas emberek, hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Van fent egy árum, amin már van egy licit, de van egy fix ára is. 3 nap múlva lejár és most írt egy vevő, hogy megvenné a fix ár feléért. Nekem ez megérné, mert ennyiért úgysem kelne el, de félek, hogy kizárnak vagy figyelmeztetést kapok, ha olyat írok pl. hogy üsd le fix áron és akkor x összegért (kicsivel többért mint amit ő írt) elviheti. Ez szabályellenes? Vagy hogy lehetne megoldani azt, hogy ő vegye meg licitálás nélkül?
2011. júl. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

sose derül ki ha a leütött ár feléért adod oda


csináljátok így


vagy változtasd meg a fix árat


olyat is lehet-nem?

2011. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, be tudod állítani a fix árat annyira is amennyiben megegyeztek. (Ha többezer Ft az áru, akkor nem biztos, hogy megéri a teljes áron leüttetni,és olcsóbban odaadni, mert forgalmi jutalékot kell fizetni. Én most adtam el valamit, 20000 Ft-ért, annak pl 1400 Ft volt a jutaléka. Értelem szerien, ha 10-ért adtam volna, annak kb feleennyi lenne(Azért kb, mert sávosan van beosztva))
2011. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fix áron már nem tudok változtatni, mert van rajta licit. Tehát írnék neki vaterán egy üzenetet, hogy mennyiért adnám, ha fix áron leüti (igen, tudom a jutalékokat, sokszor több ezres számlám van), de valaki azt mondta, ez szabályellenes, mert megkerülöm a vaterát vagy mi.
2011. júl. 14. 19:41
 4/4 anonim válasza:
Egyszerűen töröld a licitet és tedd fix árasra. Havonta 1x törölhetsz licitet.
2011. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!