Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterában jártas emberek,...

Vaterában jártas emberek, hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Szabályellenes, ha pl. mikor nagyon úgy látom, hogy fillérekért kel el egy drága árum, akkor ugyanazon a gépen belépek egy ismerősöm fiókjába és licitálok rá, hogy feljebb toljam az árat? Ezt felismeri a vatera (pl. IP címről), vagy - igaz etikátlan de - lehet ilyet is csinálni?
2011. máj. 20. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Már én is csináltam ilyet... :S:S Nem vették észre. De egyszerűbb sokkal ha kikiáltási árnak kirakod azt az árát,amitől alább tuti nem adnád oda,és így nincs veszteni valód.
2011. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
AZ igaz, csakhogy az emberek az 1 Ft-os aukciókat keresek legjobban... Amúgy hihetetlenek, komolyan. Mikor felrakok egy cuccot fix árra pl. 3ezer Ft-ra, nem veszi meg senki egy hónap alatt sem. Majd ezt a dolgot felteszem 1 FT-os aukcióra 1 hétre és megveszik 5ezerért is akár. Imádnak licitálni.. :P
2011. máj. 20. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. Én azokat az aukciókat szeretem a legjobban, ahol van villámár. Utálok licitálgatni, nincs időm állandóan a gép előtt ülni. Többet is fizetek az áruért, de azonnal le akarom ütni általában.
2011. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel ezért is nem értem a legtöbb embert...
2011. máj. 20. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
én ezért már kizárattam pár embert...
2011. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szabályellenes, ennek ellenére mindenki csinálja valamilyen formában. Én is megkértem már párszor a barátaimat, hogy licitáljanak valamelyik termékemre.
2011. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre van a minimálár.
2011. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!