Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonoperátorként kérdőíveke...

Telefonoperátorként kérdőíveket kell kitöltetnem emberekkel. Milyen beveztőszöveggel lehet elérni, h minél kevesebben csapják le a telefont?

Figyelt kérdés
Azzal gondolom mindenki egyetért, hogy a beveztőszövegnél dől el minden, h az ügyfél hajlandó-e elkezdeni az interjút, ezért nagyon fontos. Itt különböző fogalmazási technikákra gondolok, pl jó azzal kezdeni, h semmilyen ajánlattal nem szeretnénk zaklatni stb.
2011. máj. 28. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy miről van szó.

Én például válaszolok ha a bankomtól vagy a T-mobiltól hívnak, és ez bevezető szövegtől független.


Viszont ha valami nem érdekel, akkor lehet akármilyen fülbemászó szövege, akkor leállítom, ha nem hagyja abba, akkor kinyomom. Most éppen valami borotvaárus cég üĺdöz, hozzáteszem nő vagyok, és olyan értetlenek...

2011. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én attól szoktam falra mászni, hogy:


" üdv, XY vagyok és van ÖNNEK egy remek ajánlatom / azért keresem ÖNT "


Miért, hogy hívnak édes bogár? Ja, hát izé...


Egy párszor már töltöttem ki ilyen kérdőívet, de csak azért, mert kedves és élettelteli (nem monoton) volt a lány hangja és megígérte, hogy csak 2-3 perc az egész.

2011. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig rájuk csapom a telefont, elég idegesítőek. Főleg, hogy jutalékos melóról van szó, és ugye van amikor egyre erőszakosabbak, hogy összejöjjön a betevő neki.
2011. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a telefonos kérdőíveket bármilyen szuper szöveggel sem, csak hát aki a vonal másik végén van azt is meg tudom érteni. Egyrészt én is kérdőívszerkesztéssel foglalkozom, másrészt dolgoztam jutalékos rendszerben, az ilyen operátorok is ott ülnek a melegben az 50x50-es helyen, pisilni se mehetnek ki, de pénzt csak akkor kapnak ha sikerül kitöltetni valakivel. Persze, hogy ha mondjuk 8 óra alatt felhív több 100 embert akkor legalább 1-2-t bármi áron rá akar venni, hogy egy csomó telefonálás után legalább valamit kapjon is. Más melóhely meg nincs.
2011. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-2 mondatban térj rögtön a lényegre:D


Vicces, hogy nekem is hívni kell céges ügyfeleket, akik több tízezer forintos havidíjas szolgáltatást rendeltek meg tőlünk, mindenféle kedvezményeket szeretnénk nekik adni, mert sokat költenek, meg minden erre fel meg minden harmadik ember ránk csapja a telefont. Ki érti ezt?

2011. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kössz az eddigi válaszokat, bár sajnos nem sokat tudok hasznosítani, ezért még jöhet bátran tanács.


Am legelőször én is erőszakosabb voltam, de a mostani szövegemmel nincs is rá szükség, meg óránként kb 2 interjú össze szokott jönni :)

Azonban ez is kevés, mert 4 órában 10 kérdőívet kéne kitöltetnem, h 660-at kapjak óránként.

2011. máj. 31. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!