Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudom utólag elérni,...

Hogy tudom utólag elérni, hogy a nem bejelentetten ledolgozott éveim is érvényesek legyenek?

Figyelt kérdés
Fiatal voltam és tapasztalatlan, látszerészként dolgoztam éveken át és nem voltam bejelentve. Utólag el tudom érni valahogy, hogy az akkor i munkáltatóm igazolja, hogy nála dolgoztam x ideig? Lehetőleg anélkül, hogy szóba kelljen vele állnom, tehát valami hivatal ez ügyben nem tud eljárni ez ügyben? Előre is kösz!
2011. nov. 14. 13:32
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ez nem lehetséges.

Őt meg kéne büntessék, meg neked sem szabadott volna feketén dolgoznod.

2011. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megba.sznak mint macskat sza.rni
2011. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod megoldani! Mert ha valahol bejelented akkor a volt munkáltatódat is és téged is kőkeményen megbüntetnének! Őt azért, mert nem jelentett be, téged pedig azért, mert belementél a feketemunkába.
2011. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem fizettek utánad TB-t, így azt az időt nem is számolnák be .
2011. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nyugi. Ez a 80-as években volt, és én nem tudtam róla, hogy nem. Ha őt megbüntetik, az egyébként engem nem zavar, sőt. Na mindegy.
2011. nov. 16. 07:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint: nem tudtam, hogy nem vagyok bejelentve, átcsűrt, meg állítása szerint őt a könyvelője. Persze valszeg tudott erről, csak a kollégámnak mondta ezt, akivel szintén ez történt.
2011. nov. 16. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!