Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán könyveket rendeltem!...

Vaterán könyveket rendeltem! Azóta az eladót nem tudom sehogy elérni! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A könyvet csak ott találtam meg, nagyon kellene karácsonyra ajándékba szánnám. Még nem fizettem... Se telefonon nem hívható (kinyomja) se e-mailre nem válaszol!

2011. dec. 16. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
már olvastam olyat, hogy az eladó írt üzenetet, hogy nem fogja tudni elérni a vevő személyes okokból(pl utazás) ha te nem kaptál ilyen üzenetet, akkor nyugodtan adj neki negatív értékelést, de azért várd még meg a hétvégét hátha. vagy írj az oldal üzemeltetőjének.
2011. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a könyv címét?
2011. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az automata levélben nem voltak az adatai?

mikor járt le az aukció?


kiküldöd a számod? sms-t írtál?

2011. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 feca101 válasza:
Fel kell jelenteni a rendőrségen! Ez bevált! Érdekes módon azonnal előkerül ilyenkor az eladó :)
2012. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!