Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan és hol érdeklődhetem...

Hogyan és hol érdeklődhetem meg, hogy mennyi a villanytartozás?

Figyelt kérdés

Az apám nem hajlandó elmondani, hogy pontosan mekkora a tartozás és hogy mikor kapcsolják ki az áramot, elvileg a vizet és a gázt is kikapcsolják, úgyhogy fontos lenne tudnom, hogy mi lesz, hátha van még pár hét vagy hónap és akkor talán össze tudok gyűjteni egy kis pénzt.

Az apán nevén van minden, és nekem nem ez az állandó bejelentett lakcímem, így is kiadnak nekem információkat? És kit kell hívni? Vagy interneten is utánajárhatok a dolognak?


2011. máj. 28. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Annak a szolgáltatónak az ügyfélszolgálatát kell hívni akitőla számlát kapjátok. De kell hozzáaszámlán szereplő ügyfélkód is.

2-3 hónapután kikapcsolnak, úgyhogy ha már most tartozás van,akkor biztos nincs már pár hónapod.

2011. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ÉMÁSZnál például beregisztrálhatsz online ügyfélszolgálatra (a számlán megvan minden adat amit kérnek hozzá) és ott megnézheted a folyószámla egyenleget, a kiadott számlákat, a befizetéseket, a tartozásokat.

Ha jól emlékszem a TIGÁZnál is ugyanígy van.

Szerintem a legtöbb szolgáltatónál már van ilyen lehetőség (mondjuk a Borsodvíznél nincs)

Szóval vegyél elő 1-1 számlát (nem kell a legutolsó) és irány a net.

2011. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!