Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új építésű társasházi lakás...

Új építésű társasházi lakás 55 nm 10,5 millióért (Vecsés központjában) nem gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés

Vagy ennyire lementek az ingatlanárak?

Erről a lakásról van szó:

[link]


2011. máj. 22. 20:34
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Alul a lényeg:

!10, 9 Milliós tetőtéri lakás készpénz fizetéssel megvásárolható!

Illetve ha KP-ra vásárolod akkor van 2 M kedvezmény, egyébként 13M-tól kezdődnek az árak.

2011. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt elolvastam. Még mindig gyanúsan olcsónak találom.

Ötleteket is szívesen várok, mire figyeljünk oda a lakás megtekintésekor.

A kp fizetés esetén 2 mio kedvezmény kb. olyan, mint a "régi tv-jét 5000 Ft-ért beszámítjuk" akció...

2011. máj. 22. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy belül burkolt-e?!


Mert ezt sehol nem írja... Vagyis az igazán fura, hogy sehol sem írja, hogy mivel burkolt / ill. miből lehet választani belső festésnél / burkolásál.


Akkor már nem olyan gyanúsan olcsó, hogyha 55 nm-t még ki kell festeni és le kell burkolni.


Egy pár képen nincs is festve - burkolva.

2011. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg azért olcsó mert tetőtéri. Szerintem az übernagy szívás. Nyáron meleg, télen beázik, bepenészesedik stbstb.
2011. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak külön köszi, ilyesmire gondoltam (csak én vidéki, családi házban lakom, nincs tapasztalatom ilyesmiben).
2011. máj. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!