Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnánk lakást venni?

Hogyan tudnánk lakást venni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk lakást venni, de sajnos én passzív khr-es vagyok és ezért elutasit minket a bank. Egyébként a férjemnek jó keresete van, van pótfedezetünk és önerőnk is..csak az a passziv státusz ne lenne.. :(
2011. ápr. 15. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy osztrák bankot ne irjatok, mert befagyasztották a hiteleket, nem jegyeztethető be jelzálog, ausztriai bankra kishazánk területén!
2011. ápr. 15. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:

A férjed vegye a lakást 1/1 tulajdonba. Ehhez az kell hogy írtok egy külön tulajdonszerzésről szóló adásvételit ami azt tartalmazza és kell hogy tartalmazza ahhoz hogy hitelt vehessen fel nélküled, hogy Ő szerzi a tulajdont Te erről tudomással bírsz és nem tartasz rá igényt sem most sem később.


Ha ebbe bele mész akkor ez így működhet. (OTP Bank)

2011. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
..hát én bízom a férjemben, de 2 gyermekem van, 1 közös..a nagyobbik a lányom miatt nem tehetem meg! Közösen fizetnénk a törlesztőt, mindent! :( azért köszönöm a válaszod! Jó tudni, hogy ilyen is van!
2011. ápr. 15. 21:35
 4/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha jó a fizu akkor nincs más mint félrerakni amíg le nem jár a fekete lista. Egyébként mi olyan sürgős, hogy bedőlt hitel után még egyet szeretnétek?
2011. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lesz, spórolás..nem bedőlt, kezeskedtem jóbarátnak! A párom Ausztriában dolgozik, én meg gyesen vagyok itthon,minden jövedelmünket kintről kapjuk, évek óta. Kinőttük az albérletet, ezért szerettünk volna lakást venni..köszi a válaszokat!
2011. ápr. 16. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!