Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliai kismamák! Ez mire...

Angliai kismamák! Ez mire lenne elég?

Figyelt kérdés

Férjem állásokat nézeget Londonba. Két kisgyerekkel költöznénk ki, nincs ott senki ismerősünk, tehát mindent nekünk kéne fizetni (albérlet, rezsi, kaja... stb.)

A 28.000-32.000 fontos havi bruttó fizetés az mire lenne elég? Mennyi lenne az nettóban? Érdemes ennyiért belevágni és feladni itthon mindent?


Előre is köszi a választ!


2011. márc. 21. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én se angliai nem vagyok, se kismama, de azt tudom, hogy havi 28-32ezer fontért simán feladnék itthon mindent.


Ez ugyanis átszámolva havi 9 millió forint, amiből már talán nyögvenyelősen csak ki lehet jönni bárhol a világon :P


Te meg először is azt tanuld meg, hogy Angliában általában éves fizetést szoktak megadni, nem pedig havit.

2011. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!