Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamák, nektek...

Angliai kismamák, nektek mikor volt az első uh?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 7.hétben, ma voltunk a midwife-nál. Azt mondta, hogy majd hívnak hogy mikor lesz.

Olyan jó lenne, ha nem a 12.hétben lenne, hanem hamarabb :)


2011. ápr. 27. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem 8hetesen pecsetelo verzes miatt.Amugy 12hetesen csinaljak az elso ultrahangos vizsgalatot.
2011. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Nekem egy kicsit elhuzodot a papirok miatt de a 22 hetes voltam. Nem is csinaltak tobbet majd csak most fogok menni ha 35 hetes leszek. Nalam minden ok igy nem kell jarnom.

Sok boldogsagot a picihez gratulalok

2011. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köffi, te is angliában élsz?
2011. ápr. 27. 19:16
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2. kommentelőnek is. Neked is jó egészséget, boldogságot!
2011. ápr. 27. 19:17
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen.Londonban,bar szabin otthon vagyok Mo-n.
2011. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem a 7. heten volt szinten pecseteles miatt. Amugy volt mar vagy 10 nekem.

Ha neked minden rendben van akkor az első a 11. és a 13. hét között kell lennie a következőnek meg a 18 és 20. hét között.

Amugy én is Londonban elek.

2011. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt a 6. héten vérzés miatt és a 10. héten görcsölés miatt. Majd a 12 hetes jött (ez lett volna amúgy az első). Még van hátra 5 hetem a 20 hetes uh-ig. Nem tudom hogy fogom kibírni....
2011. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak görcseim de mire a GP-hez jutottam addigra elmúltak, így 11 hetesen volt az első. Utána 13 hetesen a kombinált miatt volt még egy, majd 20 hét körül, aztán már elvileg nem kell több, ha minden rendben volt addig is és jól vagy, de nekem volt még egy 34 hétnél. Most már 40-nél tartok.
2011. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor jó, ha csak a 12. héten van, mint azt a fenti példák is mutatják. Tényleg nehéz kivárni, aztán a 20 hetest is.

Nekem volt egy 39 hetesen is de az csak mert centire nem nőtt a pocak.

Most 18 hetes vagyok és pont otthon leszek a 20 hetes uh idején. Otthon 20 hetesen elmegyek egy sima kórházi 2ds-re (persze majd ki kell fizetni, mert itt vagyok TB-re jogosult, ott csak sürgősségire).

ha visszajöttem itt is elmegyek a "20 hetesre" 22 hetesen majd. Addigra érek vissza.


Itt is el tudsz menni maszekon uh-ra ha akarsz. interneten keresgélve biztos találsz a környékedben rendelőt hozzá. De szerintem 12 hét előtt nem érdemes még ennyi pénzt kiadni rá hacsak nem vagy bazi gazdag és nem számít. Nem látszik még úgy a baba szerintem, hogy megérje. Nézd csak meg a neten a korábbi képeket a maszatkról, csikóhalakról. Persze mint hogy az is a saját gyerekünk, azok a képek is gyönyörűek , de ... érted mire gondolok.

2011. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetesen verzes miatt, aztan ugye az "elso" a 13. heten, utana 21, majd volt meg ketto 24 hetesen, es lehet hogy jovo heten, 29 hetesen lesz meg egy. De ha nincs semmi gond, akkor tenyleg csak az a 2 uh van, nem szeretnek tobbet csinalni:))
2011. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!