Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamák, nektek...

Angliai kismamák, nektek mikor volt az első uh?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 7.hétben, ma voltunk a midwife-nál. Azt mondta, hogy majd hívnak hogy mikor lesz.

Olyan jó lenne, ha nem a 12.hétben lenne, hanem hamarabb :)


2011. ápr. 27. 18:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Itt Paisleyben a kórháznak saját kiadású kiskönyve van, nem úgy, mint otthon, hogy az egész országban egyforma. Így nem tudom, milyen a tied.

A legtöbb adatot nekem is csak kipipálták, hogy magvan, rendben van. Páros testrészekhez dupla pipát tettek. Bár a 3 nyakiredő mérést beírták.

De biztos nálatok is minden ok, különben mondták volna.

2011. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Mi Norwich-ban lakunk. Nekem egy nagy fehér könyv szerüségem van. Inkább füzet.

Szerintem is biztos mondták volna ha van v.mi. Sőt megtudtam egy másik fórumon, egy szintén angliában élő kismama írta, hogy a vérből is kiderül. Aztán a véreredményem jó, szóval szerintem minden ok. Meg érzem is, hogy minden ok! Kedden voltunk akkor mondta a nőci, hogy a korához képest minden normál és már 7,4 cm :) Tegnap pedig már a 14.hétbe léptem :)

2011. jún. 5. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!