Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lettetek gazdagok?

Hogyan lettetek gazdagok?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi,hogy aki mondjuk gyerekkorában szegény volt,nyomorgott,hogyan tört ki ebből? csomó ilyet hallani a tv-ben hírekben,hogy még kajára se volt pénzük kiskorában felnőttként meg már dollár milliói vannak,saját példák érdekelnek főleg,nálam az számít gazdagnak aki nem nézi a pénzt,hogy húú hát most ezt nem vehetem meg,stb..
2011. márc. 19. 12:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Fogalmam sincs..mikor meg születtem már akkor is gazdagok voltunk.. egy vállalata van apukámnak bizonyára örökölte..

Nekem mindenem meg volt ..de hidd el a pénz nem boldogít a szüleimmmel mai napig nem tudok normális beszélgetni annyira elfoglaltak.Meg vesznek nekem mindent még így 22 éves fejjel is..és támogatnak bármiben..de én sose tudtam érezni azt a szeretet és családias hangulatot..



Legyen minimum 500 000 menj el dolgozni egy módosabb helyre ahol jól megfizetnek..fejleszd magad tanulj sokat. Ennyi kb.

De ha valaha gazdag leszel akkor te biztos nem fogod bánni..de gyerekeidet örökre megviseli

2011. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!