Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 5 gyerekre mennyi családi...

5 gyerekre mennyi családi pótlékot ad az állam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 18:23
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

A moderátorok szépen kitörölték még az én kommentemet is...

Na, szóval, nem vagyok cigány! Csak arra voltam kíváncsi, hogy a cigányoknak miért éri meg ennyi gyereket szülni, és mindegyik a családi segélyre fogja... Szánalmasak...

És hogy miért fogy a magyar?! Mert már azt hiszik a cigányok, hogy övék az ország, és övék minden! Lassan már nem Magyarország leszünk, hanem Cigányország! És hogy bővebben erről mit gondolok azt inkább nem írnám le, mert még lehet, hogy ezt a kommentemet is törölni fogják a moderátorok...!

2010. nov. 19. 12:40
 32/44 anonim ***** válasza:

22:12

Köszi, hogy képviselted az álláspontomat, míg távol voltam. :-)

Hát, kérdező te vagy a legaljasabb, legszámítóbb, legprovokatívabb, leginkább gyűlöletkeltő, mint az kiderült a kommentedből.

Ugyanolyan balf*sz vagy, mint a többi, bólogató birka, akik egymás után tipegnek a vágóhídra, közben meg azt hiszik, hízlaldába viszik őket.

Röhög a vakbelem rajtatok, nagy Zsidesz-hívők.

XD

2010. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Jah, kérdező, egyébként megérdemled, hogy törölnek mindig, amilyen alpári vagy...

:)

2010. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
51%
Húúú 59%-os! te (szándékosan kis betűvel) nagyon nagyon primitív, tanulatlan vagy. Bár nem tudom miért csodálkozom. Ülj le inkább és várd a segélyedet, ahhoz van eszed!!!
2010. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
48%

Miért primitív? :) Ugyanolyan eszközökkel válaszolt nektek, amelyekkel ti szoktatok...Fordított esetben nagy az egyetértés, a bólogatás, de ha egy cigány ugyanúgy reagál, mint ti, akkor meg megy a hőbörgés...:D

Mellesleg jöttök itt a személyes sérelmeitekkel, kis sztorikkal, élményekkel, ami semmit sem bizonyít, legalábbis közel 1milliós cigányságra kiterjeszteni ( jaj bocsánat ti a 90%-ára szoktátok..)szűklátókörűségre vall. :)


Kedves kérdező! Ha már ilyen érdeklődő, kíáncsiskodó figura vagy, menj és keressél fel egy 5 gyerekes cigány családot, bizonyára készséggel válaszolni fognak. :)

2010. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
56%

"de ha egy cigány ugyanúgy reagál, mint ti, akkor meg megy a hőbörgés"


Csak éppen nekünk van okounk utálni "őket", a cigányok viszont csak köszönhetnek a magyaroknak. A szűklátókörűségről meg csak annyit, hogy ez azokra vonatkozik, akik nem akarják észrevenni, hogy ezek a piócák mit művelnek ebben az országban. Nagyon úgy néz ki, hogy te is az ilyen szemellenzős libsik táborát gyarapítod. Gondolom nem Ózdon laksz, ott megtudnád, hogy kik azok a cigányok! Könnyen dumálsz olyan helyről, ahol nem cigánycsalád a szomszédod.

2010. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
24%
A 8. kerületben lakom.
2010. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

összköltségvetés 1%-át nem éri el a segélyekre szánt pénz :)


a magyarságnak sokat köszönhet...főleg a 40-es éveket sírják vissza a cigányok, azok ám a felejthetetlen, dicső évek...


azóta sem sokat változott a mentalitásotok.

2010. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Többet ide nem fogok írni, bármilyen reakció érkezik,előre tudom a 2 akkordos válaszokat.


Aláírás:


Egy cionista, libsi,szemellenzős paci,hazaáruló,dögevő, segílyes, élősködő, a telaviv2őnésretekklubon nevelkedett börtöntöltelék zsidócigány.

2010. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egész Európának baj van a fejével, csak te vagy okos itt, és te látod jól a dolgokat. Igaz, hogy a legtöbb EU-s tárgyaláson felmerülnek a cigányság viselkedési problémái, dehát biztos mind náci.
2010. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!