Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 5 gyerekre mennyi családi...

5 gyerekre mennyi családi pótlékot ad az állam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 18:23
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
44%

Nem olvastam végig a hülyeségeiteket.

Média függők vagytok, ami a kereskedelmi tv-k nyomatnak számotokra az az igaz, a tuti.

Az orrotoknál fogva vezetnek benneteket, akkora birkák vagytok...Ennyi!

2010. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság mi? Orbán Viktor is megmondta, hogy egyre több a cigány bűnöző. És ha már ő is azt mondja, akkor inkább el kéne gondolkodnod. Persze, ha lenne mivel.
2010. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Nektek fáj az igazság, hogy megszakadtok, hogy nekünk kitermeljétek a lóvét, ahelyett, hogy ti is belefognátok a szaporodásba.Nincs megtiltva, csak fostok élni a jogotokkal.

Tehetetlenek gyülekezete.

:P

2010. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
76%
Pióca! Az a tehetetlen, aki másokon élősködik, mert még a 8 általánosa sincs meg.
2010. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
54%
A romák mást se tudnak,mint szaporodni. Azt még az állatok is tudnak.
2010. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
66%

A kedves válaszolók ismételten dühöngőnek képzelik a gyakorit...persze a kérdező is megírta, csak törölve lett, hogy miért tette fel...bár a google segített volna, megkaptad volna a választ.Elképzelhető, hogy meg is tette, de az állandó höbörgés létszükséglet egyeseknek.


Nyugi! van egy réteg-> a cigányok, akiknél jobbak vagytok, ezt akarjátok hallani nap, mint nap. Reggelenként a tükörbe akár mormolhatnátok is, sőt imába is foglalhatnátok, milyen jó, hogy nem születtem cigánynak stb. Ezek után veregessétek meg a saját vállatokat.

2010. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
21%
Ja az állatok is tudnak, mégis fogy a magyar...:)
2010. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

"Nyugi! van egy réteg-> a cigányok, akiknél jobbak vagytok, ezt akarjátok hallani nap, mint nap. Reggelenként a tükörbe akár mormolhatnátok is, sőt imába is foglalhatnátok, milyen jó, hogy nem születtem cigánynak stb. Ezek után veregessétek meg a saját vállatokat."


Remélem ilyen gondolkodásmóddal nem magyarnak születtél.

2010. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
45%

Ha nálad a hitvány kispolgári gondolkodás, mentalitás egyet jelent a magyarsággal, valóban nem vagyok magyar.


Nem hiszem, hogy szégyellnem kellene magam, amiért nem vagyok kristálypalackba zárva. :)

2010. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Nem nézek tv-t, de aki írta a példákat igaza van.


Saját szememmel látom ,mikor a párom szüleihez utazunk, hogy egymást támadják a romák ...ha ez az összetartás nem kérek belőle.


Elismerem vannak kivételek, akik tanulnak, dolgoznak, de aki azt a példát látja hogy ne tanulj fiam, csinálj gyereket az állam meg eltartja , abból ritkán válik dolgozó ember.


Mondjuk ha eljön egy jó kis államcsőd, amikor megszűnik a segíly akkor mihez kezd az a sok ember?

Mert van már több falu aki még a segélyt sem tudja kifizetni...vagy csak késve.


Igen, én egy gyereket szültem eddig, max.2őt tervezek.Ennyit bír el a pénztárcám.

De nem is szülnék a családi pótlékért 5öt, mert ha 16ezerből havonta valaki el tud tartani egy gyereket, úgy hogy eteti(friss gyümölcs, husi, stb stb), ruházza, iskoláztatja, annak csak gratulálni tudok.

De sajnos sok családnál ez nem a gyerekre megy el.

2010. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!