Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 5 gyerekre mennyi családi...

5 gyerekre mennyi családi pótlékot ad az állam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 18:23
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Milyen irigység te szerencsétlen? Nem sikeresek, hanem rajtunk élősködnek!
2010. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
74%

23:36

Nézel Te tévét, olvasol újságot!?


Persze...de ki lássa el őket? A meglévő embereket sem tudja ellátni a rendszer, mert olyan a gazdasági helyzet, amilyen...még több eltartottat akarsz?

2010. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

előző vagyok...tehát ha én mások meglopásával tudok megélni, akkor én is tegyem ezt? :)


egyébként igazad van, az önvédelem s életösztön emberi tulajdonság...a legtöbb magyar ugyanúgy parazita lenne, ha tehetné :)

gondolj bele...anno, mennyi támogatás és árkompenzáció volt a magyaroknak, ők is elfogadták, mint most a cigusok a segélyeket. tehát egyébként igazad van, csak az erkölcsi részét kérdőjelezték meg.

2010. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
de eltérünk a klub témájától, mert egyáltalán nem ismerjük a kérdező helyzetét...én csak azt írtam, hogy a legtöbb ember egyforma :)
2010. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
14%

A magyar genetikailag is úgy van konfigurálva, hogy irigy legyen a másikra, ha pedig magas lón van éppen, akkor lefele nézegessen a másikra + imád bűnbakot keresni!

Erkölcsi kérdés?!Miről beszéltek?Tudjátok ti mit meg nem tesz egy cigány a családjáért, meg ha kell a másikért is?

Összetartozás, ez a kulcsszó.Szerintem ez nektek semmit sem mond, mert még a saját családotokban is széthúzóak vagytok, úgy tesztek egymás alá a saját érdeketekben, ahogy csak tudtok.Erkölcsről pont a ti esetetekben nem lehet beszélni.

De, hogy ne ( csak) OFF-oljak: nem tudom, kérdező, de szerintem jobban teszed, ha inkább máshol nézel utána, mert itt a hiénák úgyis széttépnek.

:P

2010. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjátok ti mit meg nem tesz egy cigány a családjáért, meg ha kell a másikért is?"


Igen tudom, hogy mit tesz a cigányok többsége a családjáért:

állami gondozásba adja a gyerekét (az állami gondozottak háromnegyede cigánygyerek)

lopni tanítja a gyerekét

nem járatja iskolába

gyógyszert szed terhesség alatt a magasabb csp-ért


és, hogy mi tesz a másikért?

Nézd meg, amikor 2 cigány család egymásnak esik szamurájkardokkal meg baseballütőkkel (mondjuk az nincs ellenemre).

2010. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Szerintem Te nem az életből koppintod a példáidat, hanem a Józsi baráttól meg a Muonika showban látni ilyeneket, ahol könnyű lóvé fejében eljátszanak vmit, aminek az a célja, hogy uszítson, semmi más.

Majd, ha látsz személyesen ilyet, hogy a terhes roma nő üti a hasát, akkor szólalj meg.

Bandaháború meg beások és leketárok között lenni, mert ők köztudottan gyűlölik egymást, szinte széthúzóbbak, mint ti magyarok, bár nálatok széthúzóbb banda aligha van a földgolyón.....

2010. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap láttam egy "kis" roma családot. Hát elképzelni sem tudom,azok mit tesznek a családért. A gyerekek kb. születésük óta nem fürödhettek. November derekán egy szál kis polóban szaladgált a gyerek,és leült a hideg földre és persze ezt hagyták is neki.Tudom hogy nem röpködnek kint a minuszok,de akkor is. Ugyan mit irigyelnék én (vagy bárki más is) töllük? Nekem 1 gyerekm van ( egek ura,kifog halni a nemzet), de neki legalább tudom biztosítani azt,hogy minden lehetöséget megkapjon,és ne kelljen az életét a nulláról inditania. ( nem vagyunk milliomosok) Aki ennyi gyereket vállal,az gondol erre? Nem hinném. Mit mond pl. ha a gyereke jó eszű és egyetemre szeretne menni? Az nem kis pénz még államilag támogatotton sem. ( bár az egyetemeken nincs túl sok roma)
2010. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
0%
Persze a Mónika show statisztikája szerint az állami gondozottak zöme cigánygyerek. Nevetséges vagy. Egyébként egy cigány nő mondta, hogy igenis gyógyszert szednek a faluban a cigány nők, még a gyógyszer nevét is megmondta. És ne a magyarokkal foglalkozz, Európa összes országában hányingere van mindenkinek a fajtádtól.
2010. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim válasza:

Hát akkor leírok neked valamit. A Hír TV-ben volt egy riport év elején Molnár Oszkárral. Gondolom, nem kell bemutatni, ki Ő. Utána pedig átjöttek Rudabányára (ebből leszűröd, hogy a környéken lakom). És ott drágám maga a Cigány kisebbségi Önkormányzat vezetője mondta, hogy igen, tud róla, van ilyen. Majd egy cigányasszony a lányával szintén megszólalt kitakart arccal, és kb. ilyesmi mondott: "Hát ja, a szomszéd is szedte. A izét ne, a Rivót" (lsd. Rivotril) Ez egy riport volt, és ebben maga a cigány ismerte el, hogy mit tesznek. Csak éppen ezt a magatokfajta etetése miatt nem reklámozzák.


A másik pedig: 4 évvel ezelőtt itt Izsófalván a szüreti bálon pár cigány egymásnak ugrott, egyet halálra késeltek. Vagy szintén Rudabányán két éve szablyával vágta fel egy uzsorás a cigány hasát. Vagy néhány hónapja 4 vagy 5 cigány Perkupán megerőszakolt egy 12 éves kislányt. Tudsz Te ezekről? Nem. Mert ezek a tények bemutatnák nektek és a hozzátok hasonló cigányimádóknak a valóságot.


De én minden ilyen embernek csak egyet ajánlok: tárt karokkal várlak a házamban. Szoba és ágy van. Ha tudni akarod, milyen az élet egy olyan cigány család szomszédságában, amelynek 8 gyereke van, és az első 4 lelencházban, hát szeretettel várlak. Maradhatsz sokáig, hogy tapasztalj te is.

2010. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!