Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2025 januártól módosulnak a...

2025 januártól módosulnak a babaváró hitel feltételei. Így mi már nem tudjuk felvenni. Van valami kiskapu?

Figyelt kérdés

Végtelenül szomorú vagyok. 33 éves vagyok. Végre megtaláltam életem párját a férjemet. Van házunk. Lett rendesen bejelentett munkám. Mindjárt lejár az egy évem ott. Januárban szerettünk volna bele vágni a baba projektbe. Ha sikerül, akkor 12 hetesen felvenni a babavárót, amiből felújítjuk a házat.

Erre tegnap olvasom hogy januártól már nem vagyunk jogusultak rá.



ma 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felveszed még most.
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell belevágni a projektbe a felvételhez. Annyi ,hogy nem lesztek jogosultak azonnal szüneteltetni, kell fizetgetni addig.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
9 hét van hátra az évből. Hogy legyek ennyi idő alatt 12 hetes terhes?
ma 16:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Ahol elmúlt a feleség 30 éves, ott csak úgy lehet felvenni, ha viszik a terhes kiskönyvet a 12 hetes babáról.
ma 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy hogy 3 héttel ezelőtt leszel az.

Viccet félretéve, nem kell annak lenni, úgy tudom annyi van meghatározva, hogy egy bizonyos időn belül meg kell szülessen, talán egy év, de nem vagyok ebben biztos. De a lényeg, hogy meg lehet azt oldani, csak lépni kell időben.

ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 Ez lesz januártól, de most még nem. Ha most felveszed még a mostani szabályok érvényesek.
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem így van. Mit ti mondtok az 18 és 29 év között lehet. 30-tól 40 éves korig csak akkor lehet felvenni ha a feleség elmúlt 12 hetes terhes. Jövőre ez szűnik meg.
ma 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
5 éven belül kell megszülessen a gyerek.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ma 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Azonnal, még ma este farkaljon meg, így még kaphattok pénzt a babáért xd
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!