Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem bitcoint magánszemélytő...

Fehér király kérdése:

Vettem bitcoint magánszemélytől, jóval áron alul adta, most fel akartam tölteni a binancére hogy visszaváltsam és nem engedi valami olyasmit ír hogy mixeren lett átküldve. Ez mit jelent? És akkor hogyan tudom vissza váltani?

Figyelt kérdés
tegnap 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Komoly szakcsoportba már ezt megkérdezted ?
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ez azt jelenti hogy valoszinuleg darknetes coint kaptal, vagyis olyant ami illegalis tevekenyseghez kotheto. Az ilyen coinokat azrt aruljak p2p modon mert minden tőzsde koteles arra hogy befagyassza az ilyen coinokat
tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmit se tudsz vele tenni, tanulopenz
tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
lol.. bitcoin.. itt még nem volna probléma.. de áron alul? miért is adná el valaki a valós, legális coinját áron alul?
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 IgaziÚriember ***** válasza:
40%

"És akkor hogyan tudom vissza váltani?"


Sehogy.

tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Krampusz1 ***** válasza:
0%
Ilyenkor már levásárolni sem lehet? Nem is tudtam hogy már itt tart a story.
tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezekután attól tartok, hogy egyetlen mód ha találok egy nálam is nagyobb balekot...
tegnap 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony
ma 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiaba talasz, a binance nem fogja visszaadni
ma 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!