Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Fressnapf megteheti, hogy a...

A Fressnapf megteheti, hogy a bontatlan száraz eledel tápot már aznap sem veszi vissza, ha otthon vettem észre, hogy nem jót vásároltam?

Figyelt kérdés
Sajnos a nagy rohanásban senior helyett juniort vettem az egyik prémium márkából, és csak annyit kértem, hogy cserélhessem. Nem engedik, pedig az általános feltételeik között az szerepel, hogy bontatlan táp esetében 14 napig elállhatok a vásárlástól. Mit tehetek ilyenkor?

ma 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az ászf a netes vásárlásra van, a boltra nem az érvényes.
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát igazaból nem köteles, de a jobb helyeken ezen nem problémáznak. Én is vittem már vissza terméket az Auchanba, Tescoba, mindig segítőkészek voltak. Nálad nem azok.
ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 14 nap online vásárlásra vonatkozik.

Boltba vásároltat nem köteles egy bolt sem cserélni. Tápot meg pláne nem.

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy hermetikusan lezárt száraz táp esetében nem értem az online és bolti vásárlás közötti különbséget, de majd a fogyasztóvédelmisek elmagyarázzák nekem, hogy a boltban miért nem vagyok jogosult az elállásra. Egyébként elsősorban nem is kötelességből reméltem a cserét, hanem megértésből. De úgy látom, mostanság abból van a legkevesebb.
ma 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Genyaság, hogy nem cserélik, bár lehet, hogy nincs rá protokol és a kis beosztott ezt így nem tudja megoldani.

14 napra nincs jogod, jobbanmondva azt is mondhatnánk, hogy bolti átvételnél NINCS jogod elállni a vásárlástól indok nélkül.

Ennyi. Kér fogyvédelemhez rohangálnod. Elbaxtad, ennyi.

Tedd fel marketplace-ra 1000 Ft-al olcsóbban és add el.

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például, mert olyan anyag kerülhet bele ami ártalmas az állatokra. Igen kobontás nélkül is.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!