Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Fressnapf cég mint...

Milyen a Fressnapf cég mint munkahely? Milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Belefutottam mostanában egy pár Fressnapf által hirdetett állásba, és kiváncsi lettem hogy milyen lehet ott dolgozni eladó-pénztáros munkakörben. Akik dolgoztak ott vagy esetleg még dolgoznak segítenétek légy szíves, leírnátok a tapasztalataitokat? Köszönöm!

2022. okt. 4. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Jó munkahely szeretek ott dolgozni.
Szeretem/nem is, valahol a kettő között.
Rossz munkahely nem szeretek ott dolgozni.
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Én még nem dolgoztam ott, de bemegy az ember aztán látja, hogy egy "fogtechnikus" cégről van szó ami csak arra költ amire nagyon muszáj, cserébe egy rakás pakolnivaló meg gondozni való stb.


Szabadidődbe gondolom takaríthatod a halakat meg port törölgethetsz....

2022. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Én is láttam az álláshírdetésüket. Egész korrekt fizut ajánlanak, már ami a kereskedelmet és az eladói fizukat illeti. A debreceni boltjuk is teljesen normális, rendezett. Mondjuk azt nem tudom, hogy egésznapoznak vagy sem.
2022. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
inkorrekt az egesz
2022. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Keresztapám dolgozott a tatabányai boltban, neki bejött, rendes kollegák és jó fizu.
2022. okt. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ketesztapád nem dolgozott sehol csak egy tatabányai unatkozó trollgyerek vagy.
2023. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Keresztapám világéletében becsületesen dolgozott, nem mert a szádra venni te gyökér. Nagyon vigyázzál magadra!
2023. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
keresztapád nem létezik, soha nem is létezett. Nagyon vigyázok, féled is tőled te 16 éves kopasztökű.
2023. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Ismerős hamar otthagyta. Igaz ő 13 hónap alatt 6 helyen "dolgozott".
2023. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Induljunk ki abból, hogy alig van hirdetés, és nem hirdetgetik havonta újra, ergo akit oda felvesznek, marad is jó darabig.


Ellenben van olyan hely ami havonta hirdet, és van hogy kétszer is.

2023. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
állati
2023. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!