Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a fressnapfről,...

Vélemények a fressnapfről, ügyfélszolgálati készségérő, hozzáállásáról?

Figyelt kérdés

febr. 6. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyosan tudnak tájékoztatni arról mindig hogy amit keresek az éppen miért nincs, és azt sem tudják hogy mikor lesz legközelebb.


A hozzáállás saját tapasztalatom szerint rendben van, de ez a végeredményen nem változtat, hogy nem tudom megvenni 10ből 9szer azt, amit szeretnék.

febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Roppant kedvesek egészen addig, amíg nincs problémád.

Molylepkés tápot kaptunk, cellux-szal volt ragasztva a megrepedt csomagolás, szóval teljesen egyértelműen a raktárban motyóztak bele. Sajnos nem látványos helyen volt a sérülés, nem tűnt fel, bontottam és öntöttem bele a táptárolóba, ott tűnt fel, hogy lárvás.


Az első emailre még nagyon készségesen reagáltak, hogy utánanéznek, utána kb. soha többet. Kb megfenyegettem őket, mert nem akarták visszaadni az árát (pedig csak a tápot kértem, a bekevert tápot és a táptárolót, ami szintén kuka lett, nem róttam fel nekik...), így sikerült több hét után kiharcolni, hogy ajándékutalványban(!) visszaadják. A végén nagy flegmán még odavetette az ügyfélszolgálatos az utolsó emailben, hogy legközelebb menjek a legközelebbi üzletbe panaszkodni, ne hozzájuk.


Azóta egy kósza jutifalatot sem vagyok hajlandó vásárolni tőlük, a kuponokat némi veszteséggel sikerült elcserélni ismerőssel, be se teszem oda a lábam. Marad a zooplus. És nagyon igyekszem nem belegondolni, hogy milyen állapot lehet a raktáraikban, hogy olyan szinten fertőzött tápot kaptunk, amilyet.

(A leckét is megtanultam, azóta minden felbontott tápot nagyon alaposan átvizsgálok, mielőtt bekeverném. Sérült zsákra pedig indoklás nélkül teszek panaszt.)

febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azta de durva-lárvás táp??:/Én régen sokat vásároltam ott személyesen,mindig gondosan megnéztem a lejárati dátumot+ nyílván a csomagolást is,de már olyan irreálisan drága lett,h hanyagolom.A cicáim imádják a Purina 1t,szerintem az egyik legjobb minőségű táp,amióta azt a dom a cicáimnak,jobb az emésztésük,mint vha,és bárhol be tudom szerezni olcsóbban,mint a fresiben!Amúgy a Récseiben,ahova jártam,mindig segítőkészek és kedvesek voltak.
febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!