Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire komolyan vehető egy...

Mennyire komolyan vehető egy férfi aki egy Eric Cartman-es pólóban jön tárgyalni?

Figyelt kérdés
Valami no name sportcipő, bő farmer és egy Cartman-es póló. Egy komoly cég tulajdonosa, szakmailag teljesen rendben volt, jó esély van rá h az ő cégének az ajánlatát fogja elfogadni az a cég aminek én dolgozok. De akkor is furcsa hogy nem képes valaki még ilyenkor sem felvenni egy pólóinget legalább, nem hiszem el h nem bukott még el ezért megbízásokat és komoly pénzeket. Mindenki öltönyben elegáns órákkal a csuklón ő pedig mint egy kocka tini.
ma 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas forma. 😂😂😂😂
ma 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha szakmailag teljesen rendben volt, akkor szerintem komolyan vehető. Mi a cége profilja, IT? :)
ma 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én meg nőként farmerben, sportcipőben és kapucnis pulcsiban járok be dolgozni - ha épp bemegyek, de tulajdonképpen csak ritkán. biztosan nem túl igényes, de nem érdekel. nagyon komoly helyen dolgozom, de szerencsére őket sem érdekli, és a szaktudásomat fizetik meg, szintén nagyon komolyan.
ma 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Telelő Teve ***** válasza:
100%
Ő komolyan vehető, az elegáns órás menedzserek nem.
ma 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alkalmazottként más mert ott már egyszer eladtad magad, azaz felvettek, ismer a főnököd. De amikor tárgyalni mész, ráadásul először találkozol a másik féllel az már meredek. Az ember egy előítéletes lény, ahogy meglátunk valakit egyből megítéljük fejben, akár tudattalanul is. Ezt tanítják egyetemen is hogy az üzleti életben el is kell tudni adni magad, nem csak az számít mit árulsz vagy kínálsz hanem hogy hogyan. Fontos hogy szimpátiát, megbízhatóságot válts ki, jól kommunikálj stb.
ma 04:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk igy, amikor mar elertel valamit az eletben, cegvezetokent nem feltetlenul kell az oltony stylt nyomatni, foelg ha ugymond leszarod hogy egy uzlet bejon vagy sem mivel van elwg masik. En a navnal meg hasonlo kormany kozeli helyeken szoktam hasonlot csinalni, vagy kozjegyzonels stb. Felveszem a legrondabb, szinesebb temus polom melle egy terep mintas nadragot azt cso. Engem kifejezetten szorakoztat az ilyensmi
ma 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!